Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

I.P.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    I.P.

    kas on võimalik välja uurida MSN-is mõne sisseloginud kasutaja IP-ed???
    probleem on selles et vaatasin vaikselt netis ringi ja panin tähele et modemi tulukesed jube aktiivselt vilguvad.....mis tähendab seda et keegi midagi up-loadib kui mina just ei downloadi.....mina ei downloadinud mitte midagi ja muuseas ei töödanud mitte ükski programm ja kõik interneti aknad olid kinni :-/
    milles võis selline jama tekkida ???

    #2
    Sul võis ka sada muud programmi side pidamisega tegeleda - antiviirus, windoosa üritas vaadata, kas peaks updatet tegema ntx. või mõni saastvara. Ad-awarega peaks puhastust tegema.
    - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
    - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

    Comment


      #3
      MSNis on võimalik IPd teada saada siis kui sa oled kellegagi otse ühenduses st oled kellegagi voice conversationis või vahetate faile. Muidu käib kõik asi läbi MSNi serverite ja siis ei ole võimalik.

      Comment


        #4
        uvitav küll???
        windows automaatne update olex nagu maha võetud
        ad-awarega käin oma arvutit päris tihti läbi ja olin ka just hiljuti seda teind
        ja antiviirust ei kasuta
        vb siis tõesti mõni mu contactidest .....üritas mängida mingit häkkerit

        Comment


          #5
          Kui sul püsiühendus siis muretse omale tulemüür. Sellest on abi, profesionaale muidugi kinni ei hoia.

          Comment


            #6
            neid ju niipalju
            äkki pakud mõnda konkreetselt ???

            Comment


              #7
              BlackICE
              Üle prahi!

              Comment


                #8
                Mis windows ? XP ?
                eelmised windowsid tavaliselt ei käi onu Billi külastamas aga XP küll. Kuskilt netist lugesin, et päris tavaliste tegevuste peale käib billi käest luba küsimas. Mediapleier näiteks .... Pane omale mitte mikro$ofti tulemüür peale,siis näed ....
                Lisaks võib ka modem saata mingeid kontrollpakette (lihtsalt sidepidamise huvides)
                Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                Comment


                  #9
                  ei tea.........hmm......püsikas juba mitu aastat ennem pole sellist jama olnud??? hiljuti hakkasin kasutama msn-i aga selline pull tekkis alles nüüd, huvitav oli see et ma panin tähele et see kestis tegelt päris kaua, aga eks asi lõppes siis kui tegin arvutile restardi
                  muidu kasutan win98SE

                  Comment


                    #10
                    Pane BlackICE peale ja rahu majas. XP omaga pidi jah see Billi külastamise värk olema.

                    Comment


                      #11
                      98 hakkab ka Billi külastama, kui see kõige uuem meediapleier peale panna.
                      Zone alarm peale ja siis on kohe näha, mis soft üritab netti minna...
                      Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                      Comment


                        #12
                        98 hakkab ka Billi külastama, kui see kõige uuem meediapleier peale panna...
                        Ega need Billi külaskäigud nüüd pahad ka ei ole (Win98 SE), tasuks pakutakse uuendusi. Olen üsna kaua aega lasknud südamerahuga uurida oma masinas peituvaid progesid. Litsents on Billi enda poolt aktsepteeritud ja neid on mitmes masinas.
                        Kui ma formaadin ketta üle ja installin OS'i uuesti sama litsentsi ID-ga, siis millega teeb Bill täienduste allalaadimisel kindlaks, et asi on kahtlane?
                        IP aadress ei tule kõneallagi, sest kui litsents on ostetud, siis ma võin kolida igal ajal ükskõik kuhu ja muretseda ühendus kust aga tahan ning installida OS'i õppimise/õpetamise mõttes ja laadida täiendusi kasvõi iga nädal otsast peale muutes muid parameetreid.
                        Kui aga litsents müüakse CD'ga ainult ühele masinale, siis on asi teine. Aga ka sel juhul on mõtekam teha sooduskampaaniaid jms, millega tegelemine on ökonoomsem ja ka õiglasem, sest klientuur hakkab muidu 'üle kolima'.

                        Aga kui litsentsiga on asjad korras, siis pole mingit muret, kaasaarvatud arvamuse avaldajal.

                        Comment


                          #13
                          Sul muidu MSN jooksis sel ajal all? MSN ise tekitab ka loomulikult traffikut, suhtleb servuga ja uurib, kes online ja kes offline on... Mis ühendus on? Kui ADSL kodu, siis ei ole muret, sel pordid kinni, st liiklus 1-suunaline ainult sinult välja. Kui mitte, siis pane mingi tulemüür pääle ja las see vaatab, mis toimub.

                          Comment


                            #14
                            MSN jooksis küll jah
                            kasutan muidu ADSL kodutöö
                            ma tean seda kah et MSN tekitab traffikut aga et see nii pikalt olex olnud.......sellist asja pole küll olnud
                            proovisin seda pakutud tulemüüri, paar päeva oli normaalne aga siis läks lollix ära.......hakkas kõige programme blockima kahtlusega et tegu trojan horsega

                            Comment


                              #15
                              Kodutööl on kõik pordid lahti.
                              Sellel tulemüüril või sa alati Application Protectioni maha võtta, siis ei kahtlusta trooja hobust.

                              Comment

                              Working...
                              X