Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Reklaami heli maha

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Reklaami heli maha

    Osadele veebilehtedele (delfi...jms) on topitud mingid häälega bannerid ja need käivad närvidele. > Tahaks kuidagi vähemalt sellest helist lahti saada ? Kuidas ?
    IE optionitest "Play Sound " mahavõtmine ei aita
    samas tahaks netis kolamise ajal muud muusikat kuulata...
    Huvitav kas tõesti ostetakse Simpelit rohkem, kui tädi kiimas häälega nõuab enda laadimist >
    Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

    #2
    Njaa, need flash reklaamid käivad tõesti vahest tõsiselt närvidele.
    transistor[ätt]starline[punkt]ee

    Comment


      #3
      Parempoone klõps flashi peale ja sealt avanesvast menüüst ikka midagi leiab...

      Comment


        #4
        Parempoone klõps flashi peale ja sealt avanesvast menüüst ikka midagi leiab...
        vat ei leia , sealt võib ju stpo panna aga ega sellest kasu pole. Ma mõtlesin, et võibolla saaks registris midagi muuta või Wave mapper mingile olematule helikaardile suunata
        Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

        Comment


          #5
          Proovige sellist asja nagu tasuta Free Surfer http://www.kolumbus.fi/eero.muhonen/FS/ Ise kasutan seda juba pikemat aega, pop-up'id hävitab 99%liselt ja setting flashi keelamiseks ka olemas, ei tea kas hääle vastu ka aitab...

          Kas keegi teab, kuidas keelata asju nagu üle ekraani hõljuv smarti papagoi jmt.
          Sex, drugs & rock'n'roll -- need kolm sõna elavad igavesti!

          Comment


            #6
            see papagoi on kaa flash.
            Mina seda free surfi käima ei saanud. Annab runtime errorerid Windows on 98.
            Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

            Comment


              #7
              See papagoi, mis risti üle ekraani lendab ei ole flash vaid mindi dhtml jura. >

              Et see sul ei tööta võib olla tingitud mälu vähesusest, see freesurfer üsna hull mäluröövel, aga asi tasub ära!
              Muidu mul töötas normaalselt winme ja 64M mäluga.
              Sex, drugs & rock'n'roll -- need kolm sõna elavad igavesti!

              Comment


                #8
                Mälu on 256MB. Tegelt avastasin vea hoopis selles, et IE on mul 5.5 ja see asi töötab ainult IE 6.0-iga.
                Nüüd tuli meelde ka üks spämmifilter, millest kogu neti jura läbi lastakse (loeb vahepeal html-i jms) ja IE-sse laseb juba filtreeritud lehed, aga ei mäleta mis selle asja nimi on. (See keelab vist ka need papagoid ära)
                Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                Comment


                  #9
                  Naviscope. Bännerid ja muud lollused maha, samuti aitab pop-upide vastu.

                  Comment


                    #10
                    Mõni leht ei tööta ilma uue akna avamiseta. kui pop-up ära keelata, on tuksis. Näide lähedalt - Tevalo leht -> foorum tuleb uude aknasse. Tõsi, muidugi saab bookmarki seada.
                    - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
                    - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

                    Comment


                      #11
                      Mis heli keelamisse puutub, siis seda saab Mute'tada ka olekuribal helikaardil klikkides. Kui vaja soundi kuulata, siis uuesti 'Mute'.
                      Minul käib heli läbi stereovõimendi, millel on mitmeribalised kõlarid. Kui vaja 'kõrvu hellitada', siis torkan ainult võimendi saba seina. Muul ajal võivad 'netilinnud' laulda kuipalju tahavad ja millest tahavad.

                      Teeme kodu kindluseks!

                      Comment


                        #12
                        mul jooxeb freesurfer xp-ga ideaalselt aga oli probleeme win2000-ga siis oli mul sama jama.
                        kui juba midagi teha siis juba teha korralikult mitte midagi kiirelt kokku klopsida ja pärast mitte tulemusega rahul olla !!!

                        Comment


                          #13
                          Mina kasutan sellist brausrit nagu opera juba üle aasta. Igati mugav asi, vajutan aint F12 ja valin, mida keelata ja mida lubada.. Ning selle maili lahendus on ka suht hea. Mõni asi ajab küll närvi, ntx everyday.com, mis ütleb, et peab kasutama kas netscaapi või ie'd aga selle vastu aitab ka F12 ja valik Identify as IE ja mitte miski asi ei tüüta. Üldse on võimalik veel ühtkomateist ära keelata, isegi referrer'id. Ning skinnitav ja kena nigu uus netscaap ja toetab kõike uuemat. Ja isegi minu 333-MHz maskas XP all jookseb talutava kiirusega
                          (XP on 15G kettalimiidist üle saamikeks, mitte ilu pärast seal purgis)

                          Comment

                          Working...
                          X