Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Kummaline jama

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kummaline jama

    Arvuti käivitamisel juhtus selline jama- ütleb : CMOS CHECKSUM ERROR - DEFAULTS LOADED
    Keegi pakkus, et emme patakas on läbi, vahetasin ära aga ikka sama jama. Milles võiks uba olla?
    Selle arvuti pärast keerasin ka oma monitori p... (vaata teemat "Monitori kaabel" :-[

    #2
    Kontrollsumma viga on ikka CMOS-is, mistõttu laeb 'puudumisel'. Kas tegid seal mingi muudatuse?

    Aga monitori data juhtmega on nii, et prooviks ikka enne otsikut ära vahetada. Juhtmed on ju värvi järgi nummerdatud otstes, ei tohiks probleemi olla.

    Comment


      #3
      Selles nali ongi, et ma pole seal absoluutselt midagi muutnud. Jama hakkas täiesti suvaliselt.
      No otsikut oleks muidugi kergem vahetada aga kas otsikud mitte nö. ühes tükis pole? Kruvidega pole mulle silma hakanud.

      Comment


        #4
        Kruvidega pistiku saab Tevalost! CMOS'ile tee reset, äkki aitab?
        - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
        - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

        Comment


          #5
          Tänan soovitamast, sellisel juhul ostan muidugi.
          Kuidas see reset käib?

          Comment


            #6
            Ema peal on vastav jumper. Toide maha, tõsta jumper ümber ja 10 sek. pärast tagasi. Toide peale ja konfi masin uuesti-tal oli vahepeal mälukas
            - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
            - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

            Comment


              #7
              Mul ka sama jama olnud aga mingi kolm korda aint,siis kadus sama äkki kui algaski!
              Mis värvi lähevad saiad kui neid mudida?

              Comment

              Working...
              X