Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Videost pildid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Videost pildid

    Kas kellegil on pakkuda mõnda progret või midagi sellist millega saab videodest pilte teha.

    #2
    Et siis vaatad arvutiga näit mingit avi faili ja tahad sellest suvalise koha peal pildi teha?
    windvd'l on selline võimalus täitsa olemas. Usun et seda saab ka paljude teiste playeritega.

    Comment


      #3
      MV2playeriga on võimalus teha terve koomiks
      KES SOOVIB, SEE PROOVIB

      t-linespeakers.org

      Comment


        #4
        Ja arvatavasti saab ka Corel Capturega.
        - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
        - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

        Comment


          #5
          Kas ma olen loll või mängin lolli ma lihtsalt ei leia neid progresid ühe sain aga see ei hakanud tõõle.kas keegi annaks mõne lingi kust saaks ühe hia sellise progre mis sobiks windows ME-ile...aitäh kõigile kes üritasid ja üritavad minusugust saamatut aidata...

          Comment


            #6
            (Installi) kazaa lite ja otsi sealt "windvd platinum", otsing leiab sulle portsu faile. Tõmba sealt mingi 19mb variant.
            Installi ära ja ongi olemas.

            Comment


              #7
              http://mv2.czweb.org/  ;D

              a huvitav ma leidsin küll kohe http://www.google.com/search?q=MV2player+h...=utf-8&oe=utf-8
              KES SOOVIB, SEE PROOVIB

              t-linespeakers.org

              Comment


                #8
                Selleks on üks pisike ja vaba varana liikuv programmike mille inglise keelset nimetus ma päris kirjutada ei oska kui
                "Virtualdub" kui veel huvi on siis võin ka lingi välja otsida.

                Comment


                  #9
                  IrfanViewiga annab ka töö ära teha

                  Comment


                    #10
                    Kui on õige plugin.
                    transistor[ätt]starline[punkt]ee

                    Comment


                      #11
                      [glow=red,2,300]Selleks on üks pisike ja vaba varana liikuv programmike mille inglise keelset nimetus ma päris kirjutada ei oska kui
                      "Virtualdub" kui veel huvi on siis võin ka lingi välja otsida.oleks tore küll kui otsida viitsid.Tänan abi eest..

                      Comment


                        #12
                        Kui on aint paari pilti vaja, siis pane õigel hetkel paus ja vajuta printskriini nuppu klaveril. Ja siis sobivas pilditöötluses, kasvõi paintis, paste ja ongi kõik...

                        Comment


                          #13
                          Bs playeriga saab ka pilte teha kui vaajutad P nupp või võtad menüüst capiture ja teeb sulle bs playeri kataloogi niipalju pildifaile kui nupule surud.
                          http://www.bsplayer.org/
                          kui küsimusi on võin täpsemalt seletada.
                          Hirmsasti tahaks teada?

                          Comment


                            #14
                            Aga minul tekkis küll sellega küsimus et kuhu alla ta need pildid paneb olen juba terve arvuti läbi otsinud?

                            Comment


                              #15
                              Ja mul on need pildid ainult must taust. (BS player)
                              Head susserdamist !

                              Comment

                              Working...
                              X