Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

COMPAQ AC/DC-d ei saa lahti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    COMPAQ AC/DC-d ei saa lahti

    Kas keegi teab(e on kogemusi ), mismoodi võiks tervelt lahti saada Compaq-i laadija karbi? Mudeli nimi on Armada. Kruvidega ta igatahes kinni pole keeratud ja niisama lihtsalt lahti ei kanguta.

    #2
    Liimitud on. 2 varianti:
    - peksab pisema haamriga mööda ääri kuni lõpuks lahti tuleb;
    - saed rauasaega.

    1. variandi puhul suur oht muundi trafo plaadilt lahti lüüa, siis rebib traadid katcki.
    - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
    - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

    Comment


      #3
      võid ka nii proovida, et selle pilu vahele paned laiema kruvikeeraja ja keerad. Armada m300 aku igatahes tuli nii lahti mul, ehk on seal ka sama ideed kasutatud....
      KES SOOVIB, SEE PROOVIB

      t-linespeakers.org

      Comment


        #4
        Kruustangidest võib palju abi olla (ei olnud nali).
        Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

        Comment


          #5
          Konkreetne eksemplar pole küll tuttav, aga mõned taolised (liimitud) olen väga puhtalt lahti saanud nii, et pilu vahele pannud tugeva noa (pussi) tera ja haamriga tera seljale siis koputades (pidevalt tulemust jälgides&#33 kuni ring täis ja kõik lahti on. Nurgad on kõige tülikamad "vastu hakkama". Alguses kogemusi vähe, siis ikka tekivad väiksemad iluvead mis hiljem kokkupannes "praavitada" vaja.
          Elektroonika töötab suitsu baasil.
          Tähendab - igasse detaili on doseeritud täpne kogus suitsu.
          Kui mõnest suits välja lasta, siis värk enam ei käi.

          Comment


            #6
            Mingit Compaq'i laadijat olen kunagi avanud, aga mitte ei mäleta, kuidas see toimus.
            Üldiselt kasutan eriti kõvasti liimitud korpuste puhul sellist meetodit:
            Võtan vineerisae ja saen sellise nurga, mis omaniku arvates kõige vähem näha jääb, piki liitekohta läbi (ettevaatust, et liiga sügavalt ei sae&#33.
            Surun sinna laia ja õhukese kruvikeeraja otsa.
            Siis on aeg silmad kinni panna ja kõvasti kruvikeerajat väänata.
            Enamasti käib raks ja ongi korpus lahti.
            Hiljem võib peale liimimist nurga näiteks musta silikooniga ära "pahteldada" ja kui veidi lihvida, siis ei saagi hiljem ilma lähemalt uurimata aru, et see asi juba lahti käinud.
            Harjutamine teeb harjutajaks.

            Comment

            Working...
            X