Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

decompilator

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    decompilator

    Otsisin googlest aga sealt tuli mingit võõrkeelset teksti, millest aru ei saanud. Case järgmine et sai kirjutatud üks kena DLL fail C++'s mis tekitab ilusa analoog kella. Probleemiks see et dll'i sai kirjutatud kella suurus pixlites ja piirväärtus kuni 300% ehk üle selle deklareerida ei saa (määratud RC failiga kust andmed võetakse) Juhtus nüüd nii et sorts kaduma lännu ja mingi disktooliga pole leidnud ka teda kuskilt kettalt ülesse, arvatavasti juba mingi filmiga üle kirjutatud :lol: Aga tahaks nüüd seda DLL'i uuesti kuidagi lahti saada ja väärtusi suuremaks ajada, nimelt kell jäi väikseks minu jaoks 200x200pix ei viiciks nagu kogu koodi otsast peale leiutama taas hakata

    Hetkel siis rahuldun sellega et desktopil wallpaperiks pandud HTML fail mis kuvab flashis tehtud analoog kella ja võtab infi süsteemikellast aga kui tahan explorerist lahti saada, siis see süsteem ei tööta enam ...
    -

    #2
    Proovi PE Resource Editor'iga
    Minu mäletamist mööda sellega sai. Ei saa ise testida kuna ei kasuta windowsi.

    Comment


      #3
      w32dasm ja HIEW-ga peaks asi üsna kergelt käima ju, või olen ma midagi tähtsat kahe silma vahele jätnud?

      Comment


        #4
        sellega sai koodi ainult HEX's vaadata, modida ei saanud misket ... meenutas mulle RecHackerit millega vanasti explorer.exe dialooge sai ümber tõstetud ja tõlgitud

        w32dasm ja HIEW'ga pole veel tutvust teinud. pärast uurin. Kuskil saadaval ka või ainult mingit ulmelist teed pidi kättesaadav?
        -

        Comment


          #5
          Originally posted by Deus@Mar 8 2005, 09:24
          w32dasm ja HIEW'ga pole veel tutvust teinud. pärast uurin. Kuskil saadaval ka või ainult mingit ulmelist teed pidi kättesaadav?
          Demo ja Trial-i saab vist isegi päris ausalt tõmmata. Kui varem sarnase asjaga kokku puutunud ei ole, siis peab mõnda õpetust ka lugema, muidu ei saa pihta - lihtne asi keeruliseks tehtud Ise kasutan Patchitud versiooni, kus need kaks programmi mingil määral ühendatud, ei pea niipalju siblima. muidugi on ka teisi disassemblereid olemas.

          Comment

          Working...
          X