Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

windowsi installimisega probleem

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    windowsi installimisega probleem

    ok lugu oli jargmine.Sain uhe kovaketta ja see kustutas mu algkovakettalt osa andmeid jah noh see selleks... minevik..tegin siis formati.ma ei tea kas oieti aga tegin restart ms dos.ja sinna tr[kkisin format C: .ladus numbrid sajani ara ja siis viskas jargmise kirja.Jnvalid sysdem disk Replace the disk,and then press any key.
    lisasin windows98 plaadi,aga ikka sama kiri..
    sellest jareldasin,et on boot diski vaja ja selle ma hankisin.
    seal on valikuid 3
    1. Start computer with CD-ROM support
    2.Start computer without CD-ROM support.
    3.Wiew the Help file

    siis valisin esimese ja panin veelkord format C: ja seejarel tuli kiri
    format not supported on drive C:
    Format terminated
    ok siis tr[kkisin setup D:
    Taas sain mingise n]meda kirja,millest aru ei saa:
    Please wait while Setup initializes.Scanning system registry...Cannot create a temporary directory.Jf you have HPFS or NTFS installed on your hard drive,you will need to create an MS-DOS boot partition to set up Windows.

    Kui keegi teab mida mu arvuti tahab siis informeerige.niipalju veel et ma proovisin neid m]lemaid nii 1 kui 2 mis algul ette tuli.
    otsija

    #2
    proovi siis partatsioon(id) maha lasta ja siis uuesti peale ning siis startup diskiga kõigepealt format c: ja siis setup.exe

    EDIT: ning kui win 98 tahad siis tee ketas FAT32-te

    Comment


      #3
      pmslt...
      kui formatt tehtud...hangi endale kusagilt avg rescue disk(läheb 4-le dikile/1,44)
      käivita sellega arvuti...ja tee MBR sector recovery ning proovi installi uuesti...cdrom siis boot'ix biosist(1st boot device: floppy; 2nd: cdrom; 3rd: ide-0)

      Comment


        #4
        Alusta partitsioonide kontrollimisest. Kui andmetest kahju ei ole (vist niikuinii ketas tühi?), siis käivita fdisk dossist, kustuta kõik ära ja tekita üks primary partitsioon. Seejärel reboot ja võid juba win98 plaadilt käivitada setupi, see peaks oskama ise ketta ära formattida.

        Comment


          #5
          Originally posted by digital@Mar 3 2005, 16:48
          Alusta partitsioonide kontrollimisest. Kui andmetest kahju ei ole (vist niikuinii ketas tühi?), siis käivita fdisk dossist, kustuta kõik ära ja tekita üks primary partitsioon. Seejärel reboot ja võid juba win98 plaadilt käivitada setupi, see peaks oskama ise ketta ära formattida.
          jaja tark jutt küll aga kuidas neid kirjeldatud asju tehakse.seleta täpsemalt.seda veel et ma lasin teises arvutis win milleeniumi peale aga minu arvutis tööle ei läinud.ok.,.,
          otsija

          Comment


            #6
            kõik, mida vaja, on eelmises postituses kirjas. kui sellega hakkama ei saa, siis oleks aeg viia oma arvuti kellegi juurde, kes asjast natu rohkem jagab. muidu teed asja ainult hullemaks.

            Comment

            Working...
            X