Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

digikaga jama

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    digikaga jama

    probleem on selline et kui ma digikal kõik driverid peale lasen ja proovin seda tööle panna viskab mingi kirja ette.. ise ma sellest kirjast sotti ei saanud aga kiri oli selline

    A fatal exception OE has occurred at 0028:5F5F4C4F. The current application will be terminated.

    ¤ Press any key to terminate the current application.

    ¤ Press CTRL+ALT+DEL again to restart Your computer.You will lose any unsaved information in all applications.

    Press any key to continue

    Vot sellise kirja lööb sõnasõnalt ette.. kui keegi teab milles häda teavitagu. arvutil on windows 98 ok..
    otsija

    #2
    ega sa draivereid sunniviisiliselt peale ei lase? Kõige kindlam, lase draiverid maha ja installi uuesti. Aga lase tal endal CD pealt otsida. Võib juhtuda, et ta leiab endale sobivamad. Samas, kui arvuti vähegi kannatab, soovitaksin üldiselt Win2000 või XP-d kasutada.
    Oota! Las ma teen seda natuke paremaks...

    Comment


      #3
      Originally posted by raitl@Feb 1 2005, 11:14
      ega sa draivereid sunniviisiliselt peale ei lase? Kõige kindlam, lase draiverid maha ja installi uuesti. Aga lase tal endal CD pealt otsida. Võib juhtuda, et ta leiab endale sobivamad. Samas, kui arvuti vähegi kannatab, soovitaksin üldiselt Win2000 või XP-d kasutada.
      sellele mõtlesin ka mina,et võiks 2000 peale lasta aga ei mõika seda teha plaadi saaks aga peale lasta küll ei oskaks
      otsija

      Comment


        #4
        Originally posted by rainar86@Feb 1 2005, 12:57
        ei mõika seda teha ...aga peale lasta küll ei oskaks
        Hr. Otsing alati abiks SIIT leiad abi ehk. üldiselt see HDD formating ja wini install siin päris "kuum teema", Hr.Otsing aitab

        Comment


          #5
          Ehh teid...nii kui kaamera ei tööta, kohe windowsi vahetama
          Võibolla teemaalgataja annaks kõigepealt kaamera margi.
          Siis tahaks teada, millal täpselt viga juhtus. Mis proge(d) käisid sell hetkel jms. Kas arvuti töötas korralikult muidu ?
          Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

          Comment


            #6
            Originally posted by martinj@Feb 1 2005, 15:28
            Ehh teid...nii kui kaamera ei tööta, kohe windowsi vahetama
            Võibolla teemaalgataja annaks kõigepealt kaamera margi.
            Siis tahaks teada, millal täpselt viga juhtus. Mis proge(d) käisid sell hetkel jms. Kas arvuti töötas korralikult muidu ?
            digikas on mingi 750 powerc@oom midagi sellist. ja tuttava arvuti peal töötab digikas aga minul mitte ja driverid on ühelt plaadilt... temal on xp.. minul on see jama algusest peale ei ole töötanudki.. ostsin uue USB möllu aga ka sellest polnud mingit tolku olukord on sama..
            otsija

            Comment


              #7
              kas proovisid talitada minu esialgse soovituse kohaselt? Et lased draiverid maha ja siis uuesti peale, lastes seekord arvutil enesel valida meelepärased draiverid plaadilt? Sest endal oli täpselt sama digikas ja töötas ilusti win98 all. Kui oskad, ära kasuta automaatset installi. Katseta Add/remove hardware alt.

              Jõudu.
              Oota! Las ma teen seda natuke paremaks...

              Comment


                #8
                Originally posted by raitl@Feb 2 2005, 14:42
                kas proovisid talitada minu esialgse soovituse kohaselt? Et lased draiverid maha ja siis uuesti peale, lastes seekord arvutil enesel valida meelepärased draiverid plaadilt? Sest endal oli täpselt sama digikas ja töötas ilusti win98 all. Kui oskad, ära kasuta automaatset installi. Katseta Add/remove hardware alt.

                Jõudu.
                ok kui vend digikaga koju tulen teen proovi.kuigi ma ei tea kuidas ma niiviisi installida saan aga eks proovin.
                otsija

                Comment


                  #9
                  Originally posted by raitl@Feb 2 2005, 14:42
                  kas proovisid talitada minu esialgse soovituse kohaselt? Et lased draiverid maha ja siis uuesti peale, lastes seekord arvutil enesel valida meelepärased draiverid plaadilt? Sest endal oli täpselt sama digikas ja töötas ilusti win98 all. Kui oskad, ära kasuta automaatset installi. Katseta Add/remove hardware alt.

                  Jõudu.
                  ja kuidas ma arvutil ise plaadilt sobivaid drivereid otsida lasen. panen lihtsalt install ja kõik või
                  otsija

                  Comment


                    #10
                    Originally posted by raitl@Feb 2 2005, 14:42
                    Et lased draiverid maha ja siis uuesti peale, lastes seekord arvutil enesel valida meelepärased draiverid plaadilt?Kui oskad, ära kasuta automaatset installi. Katseta Add/remove hardware alt.
                    tee nii nagu raitl mainis, kui küsib plaati, siis pane plaat sisse ja las kopeerib sealt vajalikud draiverid, mingi hetk võib küsida ka OP süsteemi plaati,niiet ole valmis. seda kõik te ADD/REMOVE hardware alt, nagu juba öeldi.

                    Comment


                      #11
                      vaheta kohe kindlasti uuema wini vastu...98...SE? krt...selle lemmiktegevus on ju sinist tausta valge kirjaga loopida :angry:
                      mis ver. usb sl yldsegi on?

                      Comment


                        #12
                        Originally posted by hYpNoTiZa@Feb 10 2005, 00:11
                        krt...selle lemmiktegevus on ju sinist tausta valge kirjaga loopida
                        Kõik sõltub Su riistvarast, ma ple "Sinist Surma" kordagi näinud.
                        muidugi oma lauslolluste tõttu sai pulli küll, aga see teine teema.
                        üldse soovitan kah minna ntx XP-le üle,tal pole ni karmid nõuded arvuti suhtes, kui esialgu paistab, täiesti normaalselt töötab juba 64MB mäluga @ 500MHz. Testitud!
                        kasutajasõbralikum OS ja vigu ning probleeme vähem,nii tark kui riistvaraga. mugav kah, ühenda mingi tundmatu seade arvutiga ja XP tunneb selle ära ja installib hetkega, ilma ainsagi restardita. täielik Plug an Play, aga W98-ga on kahjuks Plug and Pray, kah sõltuvalt riistvarast.

                        Comment


                          #13
                          win98 (sh SE ja ME ka) on paratamatult vigase ülesehitusega ja seal varem või hiljem sureb kernel maha ja saad oma sinise pildikese... Probleem selles, et kogu süsteem on mälu/hw io kaitseta (nagu nt-s on HAL) ja programmid saavad teineteisele/kernelile jama keerata. Esimene asi teeb mingi vea ja süsteem lonkab.
                          WinXP on küll kasutajasõbralikum aga väga ressursinäljane. Kui teda maha konfata, siis saab küll ka töölooma aga ikkagi alla 128MB ram'i ei ole mõtet teda jooksutada ja siis üritada üle ühe akna korraga kasutada. CPU nõudlus pole tal nii hull, sellest sõltub suhteliselt vähe (ise aetud 300MHz peal XP käima ja aasta temaga tööd tehtud - täitsa tarbitav)... Mälu aga jah on kriitiline. Eriti just siis, kui ei ole 7200rpm ATA-100/133 liidese otsas kettaid nagu vanematel masinatel seda ei ole swappimiseks. Parem altenatiiv on windows 2000, see on ses suhtes natuke tolerantsem. Ja kellel USB ja DirectX tuge vaja ei ole, võib võtta windows NT... isegi litsentsi saab umbes 100 raha eest ja tänu NT tehnoloogiale jookseb kõik, mis uuematelgi 2k/XP peal täitsa hästi. Ja pärast desktop update't näeb sama nagu 98 välja ka... Ja 98-le paneb kiiruses pika puuga ära ja stabiilsus võib olla nt-laadsetele omaselt uptime'ga kuu-paari kanti kenasti.

                          Comment


                            #14
                            Lisaks veel niipalju, et hetkel on mul "elektroonika" laua peal mingi vana 166MHz ront 98MB RAMiga ja peal Win2k. Pdf lehti ekraanil just üles-alla hooga ei ketra, kuid muidu igati asine nii stabiilsuse kui kiiruse poolest.
                            Oota! Las ma teen seda natuke paremaks...

                            Comment


                              #15
                              Originally posted by raitl@Feb 10 2005, 11:56
                              Lisaks veel niipalju, et hetkel on mul "elektroonika" laua peal mingi vana 166MHz ront 98MB RAMiga ja peal Win2k. Pdf lehti ekraanil just üles-alla hooga ei ketra, kuid muidu igati asine nii stabiilsuse kui kiiruse poolest.
                              mul on praegu arvuti õhtal nii,et ma ei saa sellega muud teha kui valget kirja mustal taustal lugeda......................asjaga veel mitu nädalat vaikus majas...eks uue windowiga selgub kas sama jama.....
                              otsija

                              Comment

                              Working...
                              X