Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

win XP-st

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    ketas on mul 20 GB ja IBM-i oma ning NTFS formaadis jah.
    Mul tekkis yks teine mõte. tahaks panna läpatsi vindi suurele arvutile järgi ja sealtkaudu installida. kas keegi oskab juhendada mulle kohta kust saaks sellist yleminekut, mis läheks läpaka vindilt desktopi vinti. või on keegi mulle mingi summa eest sele juhtme ise valmis nikerdama? kui nii siis ootan huviga pakkumisi.

    PS. kui vaja siis mul on yhe vanema läpaka vindi pistik kah olemas, kui see peaks antud juhul vajalik olema.

    Comment


      #17
      äkki on kergem CD-rom otsida ???
      KES SOOVIB, SEE PROOVIB

      t-linespeakers.org

      Comment


        #18
        sisemine CD-rom maksab yle 3 kilo. esialgu olen ysna rahatu :-[ :-[

        Comment


          #19
          väline siis
          KES SOOVIB, SEE PROOVIB

          t-linespeakers.org

          Comment


            #20
            väline CD mul ongi. aga see ilmselt ple nõus buutima. CD ise pole eriti vana(kirjutaja ja puha) aga adapter milleotsa ta pandud on, on vist liiga vana et sellist luksust lubada nagu buutimist. :'(

            Comment


              #21
              aga kas flopidraiv on ka väline?
              kui sisemine, siis äkki saab nende repair-diskidega välisele rommile ligi?
              KES SOOVIB, SEE PROOVIB

              t-linespeakers.org

              Comment


                #22
                Võibolla õnnestub nii, et käivitad FDD-lt, millel on CD tugi. Nt w98-l on valik 'kas koos CD-ga?'. Kui nii õnnestub CD seade kätte saada, siis XP sisse ja asi peaks arenema.

                Üks tähelepanek:
                Bios ei võimaldanud mul suuremat HDD-d kui 8 GB. Lasin sõbra masinas 30 GB kettale kaks partitsiooni (6 ja 24 GB). Installi alustades tundis ära ainult 6GB ketta. Teise sain kätte peale w98 installi.

                Comment


                  #23
                  aga kas flopidraiv on ka väline?
                  kui sisemine, siis äkki saab nende repair-diskidega välisele rommile ligi?
                  Hmm, see kyll hää mõte. aga ainult, mida need repairdisketid enast kujutavad? kas netist saab midagi?
                  floppy jah sisemine ja buutiv kyll

                  Comment


                    #24
                    support.microsoft.com






                    http://www.microsoft.com/downloads/details...B7-4FED408EA73F
                    KES SOOVIB, SEE PROOVIB

                    t-linespeakers.org

                    Comment


                      #25
                      Äkki on võimalik teha alustuseks mingi dossi buudiga flopp, millel on vastavad draivud pääl, et saada cdrom dossis käima... Siis kopeerid plaadi vindile ümber (kuskile teisele partitsioonile) ja käivitad i386 kataloogist faili winnt.exe. Asi tahab, et enne oleks alla laetud smartdrv.exe kõvaketta puhver.
                      See kirjutab su kõvaketta esimesele partitsioonile mingi süsteemi ja siis rebuudib. Ja siis buudid juba kettalt ja installid lõpuni.
                      Alles sai üks läppar niiviisi päästetud...

                      http://support.microsoft.com/?kbid=307848

                      Comment

                      Working...
                      X