Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Estonia 35y-016 skeemi oleks vaja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Estonia 35y-016 skeemi oleks vaja

    Parandan, siin juba pikemat aega ühte isendit, millel oli eelvõim, lõppvõim ja kaitselülitus totaalselt p..s vähe sellest ka osad juhtmed puudu. Vaeva sai nähtud kuid ilma skeemita siiski õnnestus kõik ära parandatud, kuid nüüd oleks skeemi hädasti vaja, sest selgus, et nivoo indikaatorite plaat on samuti tuksis. Kui kellegil on infi sellekohta kust võiks saada seda skeemi, äkki saab mind aidata.
    Tänud ette!
    rom@starline.ee


    #2
    Mul peaks see skeem ilusti paberkandjal olemas olema aga kahjuks ei oska mitte öelda, millal täpsemalt Tallinnas olen!
    20+ aastat elfafoorumis

    Comment


      #3
      Mul peaks see skeem ilusti paberkandjal olemas olema aga kahjuks ei oska mitte öelda, millal täpsemalt Tallinnas olen!
      --------------------------------------------------------
      Kus kaugel muidu oled?

      Comment


        #4
        To: Timo
        Kas sa viitsiksid skeemilt vaadata ja siia kirja panna displei plaadilt tulevate juhtmete ühendamise kohta. Nimelt sealt tulevad otsad 12....21,23 oleks vaja teada mis otsale tuleb toide ja millistele väljundi nivoo signaalid? Oleksin väga tänulik, kui viitsid vaadata!

        Comment


          #5
          OK! Üritan homme sulle kas vastuse nende otste kohta anda või siis üritan terve skeemi saata!
          20+ aastat elfafoorumis

          Comment


            #6
            Vabandan viivituse pärast aga nüüd on skeem paberkandjal mul ees!Kahjuks on see skeem suhteliselt peene kirjaga ja ma ei ole kindel, kas faksiga saates sellest midagi näha jääb (üritan seda siiski kui soovid) Otsad indikaatorite blokis on järgmised:
            15 LED AC
            17 LED t
            19 LED YM
            21 +35 V
            14 vasak kanal
            23 +40 V
            13 mass
            12 parem kanal
            20+ aastat elfafoorumis

            Comment


              #7
              Suured tanud Timo!
              Hakkan xhtul katsetama.

              Comment


                #8
                Mul on estonia 010eelvõimu indikaatori plokk.Kui kellegil on skeemi või vaatab enda võimu pealt kuda ühendada.Ei raatsi katsetama hakata.
                muusika on kuulamiseks

                Comment


                  #9
                  Mana ekraanile http://server33.hypermart.net/cxema/ar4.djvu
                  just praegu vaatasin. Täitsa olemas.
                  ehh... andrjusa

                  Comment


                    #10
                    Vs: Estonia 35y-016 skeemi oleks vaja

                    Kunagi juba oli teemaks Estonia 35y-016c skeem, kiud siis ei jõudnud see teostuseni. Kas oleks siiski nimetatud võimendi skeemi saada? oleks väga vaja...

                    Comment


                      #11
                      Vs: Estonia 35y-016 skeemi oleks vaja

                      Kui varem ei leia, siis kuskil kapinurgas mingi rull on. Äkki täpsustad, millisest osast täpsemalt vaja on.

                      Comment


                        #12
                        Re: Estonia 35y-016 skeemi oleks vaja

                        Mul on mittetöötav võimendi ja selle kohta pole mingit dokumentatsiooni((

                        Comment


                          #13
                          Vs: Re: Estonia 35y-016 skeemi oleks vaja

                          Skeemid leiab veidi vale pealkirjaga kaustast: http://live.hot.ee/gallery/show_gall...mbs?id=1921768

                          Comment

                          Working...
                          X