Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Tundmatu asi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Tundmatu asi

    Anti mulle kaks sellist asja ja öeldi et lõppvõimud. päritolu on tundmatu ja ei oskagi midagi öelda, äkki keegi on kuskil kokku puutunud sellise asjaga?
    Mis on pildil? :P http://www.tpu.ee/~deus
    -

    #2
    minu arvates on tegu estonia aktiivkõlaritest pärit võimuga.
    Seal kus suitsu, seal ilmselt tinutatakse..

    Comment


      #3
      Täpselt nii see on, nagu 8413 kirjutab. Poole aasta eest viskasin sihukesed blokid minema...loodetavasti pole needsamad :lol: :lol: :lol:

      Comment


        #4
        loodame, et siis pole aga kas tasub neid hoida või saadab koheselt prügimäele? ja skeemi oleks ka vaja et kuhu vool ja kuhu signaal ...
        -

        Comment


          #5
          Trükkplaadi servas näed tähistust 03.81...see ilmselt kokkupanemise aeg. Skeemi käepärast ei ole, aga nii vanal asjal soovitaks kõik elektolüüt kondensaatorid ära vahetada. Toitepinge oli mäletamist järgi +- 22V (siis kahepolaarne)...trafo oli loomulikult kõlari sees koos madalpääsfiltriga. Veidi udused pildid, muidu isegi ütleks kus mingi ots käis. Muidu töötasid mul küll . Pakuks võimsuseks mingi 15...20W.

          Comment


            #6
            Tänud. Ma juba aiman kuhu vool läheb aga signaali sisselaskmist otsin veel.
            -

            Comment


              #7
              Kui plaat ees, siis vist need alumise serva keskel olevad kontaktid.

              Comment


                #8
                jamh, tegelikult ma küsisin sisendsignaali kohta aga leidsin need ka juba kätte, kui suured kondekad ülesspoole jätta, siis jääb sisend paremasse alla nurka?, väljund keskele ja vooluvärk vasakusse serva... on õieti?
                -

                Comment


                  #9
                  Äkki sellisest pildist kuidagi abi sulle> http://www.zone.ee/mattias_848/Estonia%202...1(v%f5im).jpg?2

                  Comment


                    #10
                    Jah, sisend paremal (seal paistab mingi 50uF sisendkondekas)...toide vasakul (1 ja 2 pinged, 3 ja 4 massid)...ja väljund all keskel (5 ja 6).

                    Comment


                      #11
                      pilt andis parema kujutluse küll, nüüd siis lähen mähist otsima, teeb mingisuguse stereovõimu valmis. Tänud abi eest!
                      -

                      Comment


                        #12
                        Kui just huvi pakub, leidsin võimule skeemi mille järgi: nom. võim 25W @ 4om, moonutusi mitte üle 0,2% ,toitepinge 2*18V AC(+/-5%), võimsustarve mitte üle 65W.
                        Egas muud, kui juhtmed külge ... ja seina

                        Comment


                          #13
                          skeemist oleks huvitatud küll aga nende transide järgi oletasin et sealt ikka kuskilt 30-40W rms välja tuleb ...
                          -

                          Comment


                            #14
                            Originally posted by mtts@Jul 26 2004, 20:00
                            Äkki sellisest pildist kuidagi abi sulle> http://www.zone.ee/mattias_848/Estonia%202...1(v%f5im).jpg?2
                            See pilt Est009 oma, Deusil 008 omad.
                            VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

                            Comment


                              #15
                              need kaks isendit olevat Ikarus bussis kunagi olnud, st midagi taolist, seal oli minuteada 24V :blink: Eks annan teada kui edukalt tööle hakkab, leidsin vajaliku mähise ka keldrist ..
                              -

                              Comment

                              Working...
                              X