Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
http://www.elfafoorum.eu/faq.php
See more
See less

Philips Mini Hi-Fi System FX15

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: Philips Mini Hi-Fi System FX15

    Jah, valed kõllid ja enam ei tööta. See on kahe kanaliga ja üks "kivi" radika all läheb kuumaks, kui vool sisse panna aga selle peal pole korralikku märgistustki, mingid osaliselt vaevu märgatavad numbrid vaid, et ma ei tea isegi, mis asi see on, et katsetada uue tellimisega.

    Comment


      #17
      Vs: Philips Mini Hi-Fi System FX15

      tal on tegelikult 4 väljundit. 2 tweeteritele ja 2 woofritele. ja võimu ning kummagi kanali valjukate vahel ei tohi mingeid filtreid olla.

      radika all peaksid olema digivõimendid STA518 millel 36 jalga

      Comment


        #18
        Vs: Philips Mini Hi-Fi System FX15

        Jah, neid jalgu on 36 ja välimus sarnane STA518-le. Kui see kuumaks läheb, kas see indikeerib, et see on läbi või on lühis kuskil mujal tõenäoliselt? Te paistate asja teadvat, seepärast küsin. Hetkel seade ei lülitu isegi sisse, et kas see kiip võib seda põhjustada? Lasin selle kuumeneva kiibi ka eemaldada(endal mul kuumaõhu puhurit pole) aga seade ei lülitu ikka sisse, et mida arvate, kas see on nii oluline kiip või on viga siiski kuskil mujal? Aitäh.

        Comment


          #19
          Vs: Philips Mini Hi-Fi System FX15

          ma ei tea asja rohkem, kui vaatan versioon uuema seadme FX20 skeemi. elektri tanja käest saab.

          Comment


            #20
            Vs: Philips Mini Hi-Fi System FX15

            Anna meiliaadress, saadan Sulle manuaali.
            Ilmselt provotseerib audiofiilia aja jooksul retrofiilse modernofoobia arengut.

            Comment


              #21
              Vs: Philips Mini Hi-Fi System FX15

              siiliviin@hotmail.com
              Tänud!

              Comment

              Working...
              X