Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Mикрон 10ру-201с

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Mикрон 10ру-201с

    Oleks vaja FM peale ümber teha.Kas saaks keegi mind skeemiga aidata?

    #2
    Vs: Mикрон 10ру-201с

    Peaks vist see olema http://rt20.mybb2.ru/viewtopic.php?f...095&view=print

    Comment


      #3
      Vs: Mикрон 10ру-201с

      Esmalt postitatud pirnissimus poolt Vaata postitust
      Oleks vaja FM peale ümber teha.Kas saaks keegi mind skeemiga aidata?
      ; Skeem juba avaldati siin foorums. Tegin kunagi ammu ringi ja töötab. Tuleb ka stereodekooder asendada piloottoonil töötava dekoodriga. Muidu saad ainult MONO heli! Edu! RA

      Comment


        #4
        Vs: Mикрон 10ру-201с

        On küll see skeem !Nominaalid mitteloetavad-aga parema resoga vaevalt leidub-tänusõnad sellegipoolest,

        Comment


          #5
          Vs: Mикрон 10ру-201с

          Paar foorumit oli, sinna peab siis kasutaja tegema, aga kas midagi paremat saab, ei tea. Kunagi varem ja ka nüüd otsisin päris palju, parema 101c skeemi leidsin, aga seal pole kõrgsagedusosa. Omal seisab samasugune, üks kanal oli päris vaikne, sai korda tehtud, pidin ka ringi häälestama, aga seisma ta jäi. Poolisüdamikud oli juba keegi varemalt puruks keeranud.

          Comment


            #6
            Vs: Mикрон 10ру-201с

            Mul ka kunagi käis läbi selline aparaat, ma teda FM-i peale ei häälestanud aga oluliselt paremini sain mängima kui vahetasin välja signaali teele jäävad lüüdid Elna Silmicu vastu ja toitelüüdid. D3 opakad asemele panin LM4562, D2-st lasin üldse signaali mööda, päris viimase D4, mis lõpu transse tüürib jätsin paikka. Mulle hakkas lausa meeldima. Kuskilt vene foorumist sain 16 MB pdf-i, korraliku resolutsiooniga.

            Comment


              #7
              Vs: Mикрон 10ру-201с

              Kas on võimalik kindlaks teha,millises foorumis 16MB oli või on paberkandjal skeem,et maha pildistada?
              viimati muutis kasutaja Scott; 04 m 2018, 23:28. Põhjus: eelnevat postitust ei pea kogu täiega tsiteerima !!!

              Comment


                #8
                Vs: Mикрон 10ру-201с

                Selline sobib?
                Lisatud failid

                Comment


                  #9
                  Vs: Mикрон 10ру-201с

                  Pole just 16MB aga 107KB võimaldab juba asjast aru saada ! Aitäh

                  Comment


                    #10
                    Vs: Mикрон 10ру-201с

                    Nii vana asja ei mäleta aga faili nimi on mikron_10ru101_sch.pdf, võibolla aitab leida.

                    Comment


                      #11
                      Vs: Mикрон 10ру-201с

                      Ilmselt provotseerib audiofiilia aja jooksul retrofiilse modernofoobia arengut.

                      Comment


                        #12
                        Vs: Mикрон 10ру-201с

                        selgem tükike
                        Lisatud failid
                        viimati muutis kasutaja freeze; 04 m 2018, 21:14.
                        "Directly or indirectly, all issues related to sound should be decided by the ear as an organ of hearing: conclusions that are given by the ear is no longer necessary to challenge. Lord Rayleigh (John William Strutt)

                        Comment


                          #13
                          Vs: Mикрон 10ру-201с

                          Vast sealt saab parema pildi forum.cxem.net/applications/core/interface/file/attachment.php?id=337831

                          Comment


                            #14
                            Vs: Mикрон 10ру-201с

                            Ma arvan, et minu 16MB fail pärineb siit
                            Electronics forum for electronics experts to repair defective appliance.

                            Oleksin väga tänulik kui viitsid ümberhäälestusest/tulemustest siia ka kirjutada.
                            Endal ka üks selline ootab häälestamist.

                            Comment


                              #15
                              Vs: Mикрон 10ру-201с

                              Kas oskad öelda,mis vahe on 10ru-101s vs 10ru-201s -või ainult lõpptransistorites-mul on sees kt854 ja kt855 ?
                              Kasutaja rainadov lubas mulle ull bloki ümberhäälestuseks teavet-kui selle kätte saan siis asun tegutsema ja kindlasti teen teatavaks ka tulemused !Suur tänu foorumlastele,kes skeemide otsimisel mind aitasid !

                              Comment

                              Working...
                              X