Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Dj Mixeripuldi skeemi tahax kiiresti palun?!?!?!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Dj Mixeripuldi skeemi tahax kiiresti palun?!?!?!

    >Ma ei leia mitte kuskilt skeemi mixeripuldi jaox tahax selle valmis ehitada mingi kasv6i 3-4 kanaliga!Aidake palun ja vastake, eriti tahax skeemi v6i mingeid linke. PLZ. THX.

    #2
    Oli meil siin kunagi selline teema: http://www.tevalo.ee/cgi-bin/YaBB.cgi?boar...2531366;start=0 sealt peaksid piisavalt materjali saama.
    Kui töötab - ära näpi! (A.Ots)

    Comment


      #3
      Tänan

      Comment


        #4
        Mul oleks ka pulti vaja.Aga ma kahtlen kas nii lihtsalt passivmiksriga saab.Ma nimelt tahan kidra ja pleieri yhte v]imu toppida,aga kui kidra helipeasse mingi n]rguke signaal tuleb,ei tee enam kidra h22lt.
        muusika on kuulamiseks

        Comment


          #5
          Kidra pickup'ile võimendi ette!
          - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
          - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

          Comment


            #6
            Kõige odavamad ja korralikud mixrid (ikke egvaga jne) on juba alla 1000EEK jõudnud. Behringeri omad, vaata www.ewsound.ee , ei tea, kas on enam mõtet hakata asja ise tegema... Enda aeg ja vaev on kallim...
            (Kuigi ise olen paar aastat tagasi ühe korraliku aktiivse teinud, rohkem küll ei teeks...)

            Comment


              #7
              Mina soovitan ka soojalt osta pult. Ostes vaata kindlasti et ei sahiseks kui masteri peale keerad! Ma ise olen Behringeri MX2004-ga tööd teind, selle kohta küll ühtegi paha sõna ei ütle, aga odavamate kohta ei oska öelda.

              Trammijuhile: Vaatan, et elad Vaidas. Kui sa teed seda pulti, et koolis ja mujal üritusi läbi viia, siis naised saunas rääkisid, et on pisike lootus, et Vaida kool omale korraliku puldi hangib. Ei midagi kindlat, lihtsalt oli juttu sellest mõni aeg tagasi. Uuri enne kui vaeva nägema hakkad! Ma ei tea kes seal praegu pidusid teeb, vbl oli jutt valele inimesele, aga vahet pole
              Kui töötab - ära näpi! (A.Ots)

              Comment


                #8
                Vaida koolis mina teengi praegu seda värki??? keda sa siis vaidast tead?? ja muide Vaida koolis direkrorile hakkad rääkima et olex vaja pulti ja eriti veel kõlle siis ta leaiab ikka vabanduse aga kurat arvuteid ostab pidevalt juurde.... Ma ei tea ega mul eriti hetkel raha pole aga eks ma vaata seda puldi asja.. pealegi eks ma ju ürita peale Vaida kooli ka veel mingeid pidusid korraldada (9 klass ehk viimane klass) siis yritan edasi tehnuikumi(polukasse)

                Comment


                  #9
                  digital või mis su nimi oligi ma kyll yhtegi alla 1000 krooni pulti sealt lehelt ei leidnud kui sa tead siis anna täpne link

                  Comment


                    #10
                    www.djstore.ee

                    seal 1200 vist

                    Comment


                      #11
                      Algab ju 985.-ga... http://www.ewsound.ee/?ew=kat&id=6
                      (Tegelikult lisandub veel 18% ka vist?)

                      UB502 BEHRINGER Ultra Low-Noise des. 5-Input 2-Bus mic/line mixer 985.00
                      UB802 BEHRINGER Ultra Low-Noise des. 8-Input 2-Bus mic/line mixer 1337.00
                      UB1002 BEHRINGER Ultra Low-Noise des. 10-Input 2-Bus mic/line mixer 1513.00
                      UB1202 BEHRINGER Ultra Low-Noise des. 12-Input 2-Bus mic/line mixer 1900.00
                      UB1204-PRO BEHRINGER Ultra Low-Noise des. 12-Input 2/2-Bus mic/line mix 2639.00
                      UB1204FX-PRO BEHRINGER Ultra Low-Noise des. 12-Input 2/2-Bus mic/line mix 3238.00
                      UB1622FX-PRO BEHRINGER Ultra Low-Noise des. 16-Input 2/2-Bus mic/line mix 3801.00
                      UB1832FX-PRO BEHRINGER Ultra Low-Noise des. 18-Input 3/2-Bus mic/line mix 4716.00
                      UB2222FX-PRO BEHRINGER Ultra Low-Noise des. 22-Input 2/2-Bus mic/line mix 7483.00
                      UB2442FX-PRO BEHRINGER Ultra Low-Noise des. 24-Input 4-Bus mic/line mixer 6617.00
                      DX100 BEHRINGER DJ Mikser 2376.00
                      DX1000 BEHRINGER DJ Mikser 4752.00
                      DX500 BEHRINGER DJ Mikser 4950.00
                      VMX100 BEHRINGER DJ Mixer 1408.00
                      VMX200 BEHRINGER DJ Mixer 2218.00
                      VMX300 BEHRINGER DJ Mixer 3097.00


                      Asjade pilte/omadusi vaata http://www.behringer.com/02_products/ub_in...SERIES&lang=eng
                      http://www.behringer.com/02_products/dj_in...SERIES&lang=eng

                      Comment


                        #12
                        Need esimesed on küll suht primitiivsed aga siiski kvaliteedilt üle isetehtud puldist ja võimalusi ka natuke rohkem... Pidude tegemiseks on natuke mugavam crossfaderiga pult, ntx kasvõi VMX100. Sellel on 2 stereo- ja 1 mic sisend ja BPM-lugejad. Kui vaatad rohkem kontserttehnika poole, on oluline suurem kanalite arv... Siis oleks vaja juba midagi palju laiemat. Kuid neid pultisid saab ka kasutada tagasihoidliku tasemega pidude tegemiseks. Muidugi ebamugav on, ühe nupu asemel peab 2 vastassuundades liigutama...

                        Comment

                        Working...
                        X