Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Trükkplaatide valmistamine Tartus ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Trükkplaatide valmistamine Tartus ?

    Kus Tartus saaks lasta trükkplaadi valmis printida ? Oomipood ei tegele sellise asjaga ? Või viitsib äkki keegi vaevaks võtta mulle see ära teha, sümboolse tasu eest muidugi.
    Sellist http://web.zone.ee/stata/NoisyCricke...BuildGuide.pdf . Sai villand makettplaadile proovimisest, koguaeg jääb mingi krabin sisse ja juhtmeid on liiga palju. Varjestatud juhtmetega ei viitsi tegeleda, mis võibolla võtaks selle krabina ära.

    #2
    Vs: Trükkplaatide valmistamine Tartus ?

    Esmalt postitatud diskett poolt Vaata postitust
    sümboolse tasu eest muidugi
    iseenesest mõistetav, elame ju onias, mis on rikkuselt ja töötasu tasemelt 2. riik hiina järel maailmas

    Comment


      #3
      Vs: Trükkplaatide valmistamine Tartus ?

      Esmalt postitatud dieter poolt Vaata postitust
      iseenesest mõistetav, elame ju onias, mis on rikkuselt ja töötasu tasemelt 2. riik hiina järel maailmas
      +1


      Huvitav, mis see "sümboolne tasu" selle plaadi eest võiks olla?
      Mina isiklikult pakun, et 8€ ja saad homme õhtul plaadi Tartus kätte. Kui see on "sümboolselt" küsitud siis vastus mulle privaatsõnumina ja oma kontakt.
      -superradical-

      Comment


        #4
        Vs: Trükkplaatide valmistamine Tartus ?

        8eur on täiesti sobiv hind, aga korraks jääb asi ootele. Pole veel täiesti kindel kas homme Tartusse tulen, mis kellaks muidu asja valmis saaksid ?

        Comment


          #5
          Vs: Trükkplaatide valmistamine Tartus ?

          Plaat saab selle soovi kohaselt täna õhtul valmis - ilmselt kusagil kella 20ks lõpetan. Täna kätte saada kahjuks ei ole võimalik kuna ma hetkel olen maal ja Tartusse tulen homme hommiku kella 6-7 vahel, õhtul kella 18-19 ajal võiks näit. tekitada võimaluse kohtuda või ka teisipäev-kolmapäev...pm. vahet ei ole, E-R olen linnas olemas, üldiselt kella 18ni aga vahel ka kauem.
          Kontaktnumber oleks hea kui annaksid - helistan.
          -superradical-

          Comment


            #6
            Vs: Trükkplaatide valmistamine Tartus ?

            Ma jälle käin linnas vähe ja homme lähen lõuna paiku. Igaljuhul jätan meelde et oled olemas ja kui täpsemalt tean millal linnas olen, siis annan teada.

            Comment


              #7
              Vs: Trükkplaatide valmistamine Tartus ?

              kust sa selle chipi saad muidu?

              Comment


                #8
                Vs: Trükkplaatide valmistamine Tartus ?

                See kivi on nii labane tükk ju. Pole küll probleemi selle leidmisega. Mul plaat mailmatuma aja ootanud aga see tegelane ei tunne selle vastu enam vist huvi. Kui soovi siis võin plaadi vajadusel ka koos selle kivi või isegi paremaga, ära müüa.
                -superradical-

                Comment


                  #9
                  Vs: Trükkplaatide valmistamine Tartus ?

                  Tegid plaadi ära juba ? Arvasin et teed alles siis kui saan järgi tulla. Igaljuhul, kui pole maha müünud seda siis ma võtaks selle heameelega ära.

                  Comment

                  Working...
                  X