Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

encryptor

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    encryptor

    kas keegi siit suudaks teha valmis encryptori? sellise millel on displei ja USB'd, mille kaudu saab selle ühendada arvutiga.. näiteks kui arvutist tuleb info "EDwqiS23" siis jublakas saab aru et tegu on A tähega ja kuvab selle enda ekraanil....
    viimati muutis kasutaja ohmoon; 11 m 2011, 12:39.

    #2
    Vs: encryptor

    Kuidas arvuti selle info saadab?
    Saab teha ikka, kõik oleneb eelarvest.

    Comment


      #3
      Vs: encryptor

      Esmalt postitatud raxz poolt Vaata postitust
      Kuidas arvuti selle info saadab?
      Saab teha ikka, kõik oleneb eelarvest.
      läbi usb kaabli.. palju see eelarve umbkaudu olema peaks?

      Comment


        #4
        Vs: encryptor

        Minu pakkumine: 600EUR.

        Võta ühendust: 53803889

        Heldur
        Erilahendused.
        PS või mail.

        Comment


          #5
          Vs: encryptor

          Esmalt postitatud W@ldur poolt Vaata postitust
          Minu pakkumine: 600EUR.

          Võta ühendust: 53803889

          Heldur
          saatsin sulle pm'i

          Comment


            #6
            Vs: encryptor

            Jh aga mis encrüpti saab selle raha eest RSA,AES? Tootmis dockid ? Kliima ja EMI testid? See 600 on ainult tööraha või hulgas ka jupid, maksud j.m. arenduskulud?
            Rakendust oleks ka muidugi huvitav teada. Kellegile niisama mängimiseks võib 600 eest saadu ok olla. Kui tegu on mingi rahaga seonduva asjaga. Või kui info dekryptimine kolmanda iskiku poolt toob kaasa kahju, selliste turvalahenduste väljatöötamine ja testimine on mitu nulli otsa. Iseasi kas keegi kes vajab sellise riskiga turvaseadet hakkaks ültse foorumist küsima. Rääkimata et kui siis kas keegi ültse siin oleks kompetentne.
            viimati muutis kasutaja murphy; 12 m 2011, 01:02.
            Modelleerimises ja tootmises kehtivad:
            1. Avariikindel vooluring lühistab kõik teised.
            2. Transistor, millel on kiiresti toimiv kaitse, säästab kaitset, sulades kõigepealt ise.

            Comment


              #7
              Vs: encryptor

              Esmalt postitatud murphy poolt Vaata postitust
              Jh aga mis encrüpti saab selle raha eest RSA,AES? Tootmis dockid ? Kliima ja EMI testid? See 600 on ainult tööraha või hulgas ka jupid, maksud j.m. arenduskulud?
              Rakendust oleks ka muidugi huvitav teada. Kellegile niisama mängimiseks võib 600 eest saadu ok olla. Kui tegu on mingi rahaga seonduva asjaga. Või kui info dekryptimine kolmanda iskiku poolt toob kaasa kahju, selliste turvalahenduste väljatöötamine ja testimine on mitu nulli otsa. Iseasi kas keegi kes vajab sellise riskiga turvaseadet hakkaks ültse foorumist küsima. Rääkimata et kui siis kas keegi ültse siin oleks kompetentne.
              ma ei saanud su postitusest midagi aru, mis maksudest ja asjadest sa räägid.. kui ma tahan et keegi mulle kokku paneks jubina mis saaks aru minu "võtmest" siis mis makse sa siin nii väga näed? dekrypt oleks suht väga keeruline kuna kui ma määran näiteks:

              T - a7d?+Vas%mmvCCX
              E - XxX33w%===!
              R - XxxX424218??
              S - 3532sd87dfsaoi?!?a
              L - sf32=?="LLPZ
              , - sad8u134yASDA1324
              TÜHIK PEALE KOMA - 42?!?!?"=#33SASss25

              ja kirjutan lause

              TERE, EESEL

              arvutist jookseb läbi ainult:

              a7d?+Vas%mmvCCXXxX33w%===!XxxX424218??XxX33w%===!s ad8u134yASDA132442?!?!?"=#33SASss25XxX33w%===!XxX3 3w%===!3532sd87dfsaoi?!?aXxX33w%===!sf32=?="LLPZ

              teises jubinas on samad vastused mis minul, võtab vastu võtme ja kuvab monitorile mis on jubinale järgi ühendatud..

              vahetame vastuseid pidevalt, ma tahaks näha seda oravat kes saab aru mis ma seal kirjutan..
              viimati muutis kasutaja ohmoon; 12 m 2011, 13:18.

              Comment


                #8
                Vs: encryptor

                Esmalt postitatud ohmoon poolt Vaata postitust
                T - a7d?+Vas%mmvCCX
                E - XxX33w%===!
                R - XxxX424218??
                S - 3532sd87dfsaoi?!?a
                L - sf32=?="LLPZ
                , - sad8u134yASDA1324
                TÜHIK PEALE KOMA - 42?!?!?"=#33SASss25

                ...vahetame vastuseid pidevalt, ma tahaks näha seda oravat kes saab aru mis ma seal kirjutan..
                Ma olen krüptograafiat ainult pinnapealselt uurinud aga selline algoritm oleks isegi minusugusele amatöörile liiga kergelt murtav. See, et tühikuid vahel pole, ei takista silmal/arvutil märgata kordusi:
                Esmalt postitatud ohmoon poolt Vaata postitust
                a7d?+Vas%mmvCCXXxX33w%===!XxxX424218??XxX33w%===!sad8u134yASDA132442?!?!?"=#33SASss25XxX33w%===!XxX33w%===!3532sd87dfsaoi?!?aXxX33w%===!sf32=?="LLPZ
                Igas keeles on näiteks mingi "edetabel" tähtede esinemissageduse kohta. Niiviisi hakkabki hargnema. Kasvõi proovimise teel võib pealtnäha mõttetust jorust ootamatult kiirelt mõtestatud tekst tekkida. Arvuti teeb seda käbedalt.
                OK, see näide oli praegu spikerdamine aga kui mul oleks hirmus vajadus, siis ma hammustaks selle koodi hiljemalt päeva-kahega lahti. Oi kui palju mõttetuna näivaid baidijorusid olen vahel mitu päeva jõllitanud, kuni hea mõte tuleb. Mingit krõbedamat kodeeringut oleks vaja, et mul isu üle läheks. Murphy juba andis vihjeid.
                viimati muutis kasutaja Padasonic; 12 m 2011, 23:58.
                Harjutamine teeb harjutajaks.

                Comment


                  #9
                  Vs: encryptor

                  Ja ma ysna kindel et murtav. Turvalisem viis on igal tähel kasutada oma key-d. Pmst peab iga seade ja selle paariline omaba hunnikut keysid mida järjest kasutatakse ja mis mitte kunagi ei kordu. Ainult nii on võimalik, kõik teised krüptid on murtavad ja seda tehakse.
                  Arendus kulud, testid jms. Kui tegu on 1 eksemplariga mida ostab eraisik eraisikult siis jh ei lähe makse.
                  Modelleerimises ja tootmises kehtivad:
                  1. Avariikindel vooluring lühistab kõik teised.
                  2. Transistor, millel on kiiresti toimiv kaitse, säästab kaitset, sulades kõigepealt ise.

                  Comment


                    #10
                    Vs: encryptor

                    Esmalt postitatud Padasonic poolt Vaata postitust
                    Igas keeles on näiteks mingi "edetabel" tähtede esinemissageduse kohta. Niiviisi hakkabki hargnema. Kasvõi proovimise teel võib pealtnäha mõttetust jorust ootamatult kiirelt mõtestatud tekst tekkida. Arvuti teeb seda käbedalt.
                    ..... Mingit krõbedamat kodeeringut oleks vaja, .....
                    Eesti keeles on selline tore vana raamat - "Lihtsaid ja keerulisi",
                    seal sees on see "edetabel" lk. 17. Kaanepilt:
                    Raamat sisaldab 200 mitmesugust nn. keeerdülesannet koos nende üksikasjalike lahendustega. Esitatavate ülesannete lahendamiseks ei ole tarvis nimetamisväärseid matemaatilisi või muud laadi eelteadmisi, küll aga teatavat oskust loogiliselt järjekindlalt arutleda. Raamatule on lisatud sissejuhatus, mis lühidalt selgitab keerdülesannete mõningate tüüpide lahendamisel kasutatavaid põhilisi meetodeid. Näiteid: N E W T O N + K L E I N ––––––– K E P L E R . . . x . . –––- . . . . . . . . –––- . . . . . Matemaatikaõpetaja märkas, et tunni ajal anti ühest klassi äärest teise üle mingi kiri. Kui ta selle kirja ära võttis, siis selgus, et seal leidus vaid üksainus vahetult loetav sõna. Kiri oli nimelt järgmine: NOTAANM DMRÜEJA AAOTÖDO HLMIKLS RIANSSO LDUKHHN ÖNKEEAA ELEÄMKE NUMBRID Kirja tegeliku sisu teadasaamine ei nõudnud õpetajalt eriti palju tööd, igatahes see, mida ta kirjast välja luges, sundis teda hoopis rohkem tööd tegema. Millist tööd oli õpetaja selle kirja tõttu sunnitud tegema hakkama?
                    Elektroonika töötab suitsu baasil.
                    Tähendab - igasse detaili on doseeritud täpne kogus suitsu.
                    Kui mõnest suits välja lasta, siis värk enam ei käi.

                    Comment


                      #11
                      Vs: encryptor

                      Esmalt postitatud Padasonic poolt Vaata postitust
                      Ma olen krüptograafiat ainult pinnapealselt uurinud aga selline algoritm oleks isegi minusugusele amatöörile liiga kergelt murtav. See, et tühikuid vahel pole, ei takista silmal/arvutil märgata kordusi:

                      Igas keeles on näiteks mingi "edetabel" tähtede esinemissageduse kohta. Niiviisi hakkabki hargnema. Kasvõi proovimise teel võib pealtnäha mõttetust jorust ootamatult kiirelt mõtestatud tekst tekkida. Arvuti teeb seda käbedalt.
                      OK, see näide oli praegu spikerdamine aga kui mul oleks hirmus vajadus, siis ma hammustaks selle koodi hiljemalt päeva-kahega lahti. Oi kui palju mõttetuna näivaid baidijorusid olen vahel mitu päeva jõllitanud, kuni hea mõte tuleb. Mingit krõbedamat kodeeringut oleks vaja, et mul isu üle läheks. Murphy juba andis vihjeid.
                      kuidas sa selle läbi hammustad kui peale "enterit" on juba uued vastused? ma ei saa aru.. ma lihtsalt tõin näite kuidas see välja hakkaks nägema... seda keerulisemaks ajada on väga lihtne näiteks topib juurde natuke lisa infot mis võtmega üldse kokku ei lähe kui ise eristab ära selle ennem kuvamist... samas lauses olev samal tähel on teine väärtus..topelttähtedel on teine väärtus jne..
                      viimati muutis kasutaja ohmoon; 13 m 2011, 12:58.

                      Comment


                        #12
                        Vs: encryptor

                        Mismõttes uued vastused. Piisab kui sa logid seda, salvestad ja siis hakkad töötama SAMADE vastustega. Kui key on genereeruv saab selle algoritmi arvutada kui piisav kogus andmeid. Keegi ei jõllita andmeid reaalajas. Ikka logitakse. Ja kui muidu ei saa siis pätt ostab yhe turva seadme ja loeb koodi maha ja saab ikka teada kuda teha. 1000USD eest loetakse ka turvavõrguga kividel kood maha. Makseterminalid on näiteks 1 turva asi. On olnud juhus kiigata yhte sisse. Seal on KÕVASTI vaeva nähtud et asi turvaline oleks ometigi õnnestus prosele ligi saada nii et asi oli täiesti funktsionaalne.
                        Modelleerimises ja tootmises kehtivad:
                        1. Avariikindel vooluring lühistab kõik teised.
                        2. Transistor, millel on kiiresti toimiv kaitse, säästab kaitset, sulades kõigepealt ise.

                        Comment


                          #13
                          Vs: encryptor

                          Kõik sõltub sellest, millist turvalisust on vaja. Kellele see info võiks huvitav olla ja mida nad selle saamiseks valmis tegema on. 600 eurot tundub suht suur hulk raha, kas on kindlasti tarvis oma algoritmi ja oma rauda välja arendama hakata? Oluliselt odavamalt ja väga turvaliselt saaks kui see seade, mille ekraanile vastus kuvatakse oleks väike arvuti ja põhiarvutiga ühendaks seda näiteks SSH tunnel. Arvuti hind põhimõtteliselt, võib ka kasutatud olla, konfimise teeb mõni teadjam mees sulle 100 euro eest ära.

                          Comment


                            #14
                            Vs: encryptor

                            Esmalt postitatud cyrix poolt Vaata postitust
                            Kõik sõltub sellest, millist turvalisust on vaja. Kellele see info võiks huvitav olla ja mida nad selle saamiseks valmis tegema on. 600 eurot tundub suht suur hulk raha, kas on kindlasti tarvis oma algoritmi ja oma rauda välja arendama hakata? Oluliselt odavamalt ja väga turvaliselt saaks kui see seade, mille ekraanile vastus kuvatakse oleks väike arvuti ja põhiarvutiga ühendaks seda näiteks SSH tunnel. Arvuti hind põhimõtteliselt, võib ka kasutatud olla, konfimise teeb mõni teadjam mees sulle 100 euro eest ära.
                            ma mõtlen et järsku oskab keegi terminalist midagi välja aretada?

                            Comment


                              #15
                              Vs: encryptor

                              Vanast televiisorist võib ka aretada ju. Lampidega. Miks sa ikkagi arvutit ei taha? 300 euro eest saad kena pisikese läpaka. Põhiarvutis lükkad SSH serveri käima, läpakas kliendi. Isegi juhet pole vaja, võid üle WiFi teha selle SSH tunneli. Ülejäänu on koodiväänamine.

                              Comment

                              Working...
                              X