Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Polyswitch taastuv kaitse

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Polyswitch taastuv kaitse

    Kas kellelgi on kogemusi Tyco polyswitch taastuvate kaitsmete kasutamisega? Tahtsin esimest korda oma skeemis seda proovida aga ei suuda kuidagi valikut teha. Skeemi koormusteks on väike DC pump ja solenoid klapp (mõlemad 12 VDC) ja hetkeline maksimaalne voolutarve mida mõõtnud olen umbes 2,5 A. Plaan oli kasutada 3,5-4,0 A kaitset, aga ei oska kuidagi valida. Datasheet annab kaks parameetrit:

    IH = Hold current—maximum current at which the device will not trip under specified conditions.
    Trip Current = Minimum current at which a device will trip under specified conditions.

    Kui ma õigesti aru saan, siis IH on maksimaalne vool mille puhul on veel tagatud kaitsme madal takistus ja Trip Current on minimaalne vool mille puhul takistus hakkab eksponentsiaalselt tõusma.

    Nende kahe vahel on mingi "hall" tsoon mille kohta pole kusagil sõnakestki! Samas toote kirjelduses on toodud Trip Current väärtus mis paneb arvama, et valima peaks just selle väärtuse järgi ehk siis minu puhul näiteks RUEF185 (30VDC, IH 18,5V ja Trip Current 3,7A).

    #2
    Vs: Polyswitch taastuv kaitse

    Mina saan nii aru, et Trip Current väärtuse korral on kaitse rakendumine kindlalt tagatud teatud kindla aja jooksul.
    Hold Current on maksimaalne vool, mille väärtuse juures mingit kaitse rakendumist päris kindlasti ei toimu (selle järgi võikski valida?).
    Vahepealse voolu väärtuse juures võib rakenduda, aga keegi ei tea, millise aja jooksul.

    See on minu subjektiivne arvamus.
    viimati muutis kasutaja A.S.; 15 m 2011, 15:33. Põhjus: typo

    Comment

    Working...
    X