Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Kes teeks e-pikenduse

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kes teeks e-pikenduse

    Asi siis selles, et mul jagatud nett naabriga kahe peale... kuid ruuteriks on odav trendnet julla mis väiksemagi voolukõikumise (millegipärast on see tihedaks muutunud) peale kaob lihtsalt ära ja peale seda ei aita muu kui vool tagant ära ja hetke pärast tagasi. Kuid kuna elame siiski eraldi majades, mitte kortermajas, pean kas nende ukse taha minema või helistama... see ei oleks muidugi suur vaev... kuid kui see peaks juhtuma keset ööd... või miskil sellisel ajal kui seal kedagi kodus pole...
    Ühesõnaga olen jõudnud vaid selleni, et oleks seda e-pikenduse asja vaja et mina saaksin oma kodust ruuterit sisse ja välja lülitada... kuid seda skeemi tiba uurides jõudsin selgusele et ise ma seda valmis siiski ei tee... ei ole vast sellise asja jaoks piisavalt mõistust :P
    Kas keegi oleks nõus selle mulle tegema... ja kui siis mis raha eest, et siis asi peaks olema vaid ühe otsaga ja kogu moos... skeem ja jutt iseenesest seal---> http://www.arvutikasutaja.ee/2002/img/epikendus.pdf

    #2
    Asi siis selles, et mul jagatud nett naabriga kahe peale... kuid ruuteriks on odav trendnet julla mis väiksemagi voolukõikumise (millegipärast on see tihedaks muutunud) peale kaob lihtsalt ära ja peale seda ei aita muu kui vool tagant ära ja hetke pärast tagasi.
    Kui see on roheline karp, millel on 5 voldise outputiga toitekas ja veel on garantii, siis vii garantiisse ja nõua 9 voldise toitekaga ruuterit. 9 voldised taluvad paremini voolukõikumisi.

    Comment


      #3
      Vat seda mina ei teadnudki... eks vaatan järgi milline neist ta on ja vahetan rinig... kui õieti mäletan siis garantii oli aasta... et siis mul aega vahetamiseks on, kuid kui oli 6 kuud siis juba aeg üle lännud.
      Siiski võiks ka mõni asjamees misk hinna välja käia... puht niisama, kui ka see teine ei peaks sobima.

      Comment


        #4
        Sa proovi parem R-pikendust (kah Arvutikstajas)! Juhtmete vedamine jääb ära. Lisaks jookesb ilmselt ka e-pikendust tüüriv arvuti voolukatkestuse peale hunnikusse.
        - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
        - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

        Comment


          #5
          R-Pikenuse peale mõtlesin ma ka... kuid vahemaa on kahe maja vahel liiga pikk, R-pikendusel pidavat miski 20m raadius vist olema??? kuid mul majadevaheline maa juba pikem + veel seinad juurde.
          Voolukatkestuse peale jah arvuti küll kooleb (mitte alati tegelt, vahest selline kerge kõikumine vaid on), kuid jookseb ju kohe uuesti ülesse... ja peale seda minul netti pole, ning just siis on sellest abi.

          Comment


            #6
            Raadioside on paraku tõesti lühema tegevusraadiusega.
            Ma ei saa hästi aru, kuidas mõtlesid e-pikendust kasutada? Voolu vaja lülitada naabermajas - eks ju? Kuidas kavatsed sinna side saada kui ruuter maas - e-pikendus tahab ju ka juhtimist? Või sain millestki valesti aru...
            - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
            - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

            Comment


              #7
              Kaabel on tema ja minu maja vahel ju tegelt veetud juba... nimelt netikaabel, milles on ju kaheksa väikest juhet sees, millest kasutatakse neti ühenduseks vaid nelja... siis minu mõte oli kasutusele võtta need teised neli... või kui vähem siis vaid niipalju kui vaja on... ainuke jama on siis kui peaks enam otsi kui 4 vaja olema.

              Comment


                #8
                pane siis mingi nupp ja ruuteri toitele relee vahele.... :

                Comment


                  #9
                  See ka hea m]te jah... peab t2idsa m6tlema... t2nud m6tteabi eest

                  Comment


                    #10
                    Trendnetil oli jah vahepeal mingeid vigaseid toitekaid. Kusjuures akaabel müüs neid vigaseid alles 25 raha eest maha, kastil oli silt "väljund ebastabiilne". Keegi äkki juhtub teadma, milles see ebastabiilsus väljendub, kas trafo viga või mingi külmjoode või vigane lüüt?

                    Comment


                      #11
                      Trendnetil oli jah vahepeal mingeid vigaseid toitekaid. Kusjuures akaabel müüs neid vigaseid alles 25 raha eest maha, kastil oli silt "väljund ebastabiilne". Keegi äkki juhtub teadma, milles see ebastabiilsus väljendub, kas trafo viga või mingi külmjoode või vigane lüüt?
                      Pigem skeemi põhimõte vigane. Väljundvool sõltub sisendvoolust.

                      Comment


                        #12
                        Osta tuksis UPS sinna vahele, neid võid puhta muidu saada, mingi pisike kärakas peaks seal ikka hullult kaua püsima, isegi päevi vist.. Pole mingit aretust vaja ju ;D

                        Comment


                          #13
                          Äkki oleks ikka lihtsam toitekas ära parandada või selle baasil midagi korralikumat aretada? UPS muidugi hea idee kuid...
                          - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
                          - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

                          Comment


                            #14
                            UPSi peale mõtlesin ka ise... kuid need ju ikka kallid ka... ja milleks mulle tuksis UPS?? sellest mõttest ei saanud nagu aru?

                            Comment


                              #15
                              Heh, selline UPS, mis arvuti taga pead vastu mõned sekundid pead selle taga hmm.. äkki päevi. Seega on see arvutikasutaja jaoks tuksis ja mina pole ka eriti kohand, et hakataks akut vahetama, tuleb uus ja lõbusam, vana on kasutu, selles mõttes tuksis :

                              Comment

                              Working...
                              X