Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Reguleeritav voolupiiraja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Reguleeritav voolupiiraja

    Tervist.. Oleks tarvis kompaktset reguleeritava voolutugevusega voolupiiraja skeemikest.Voolutugevus maksimum 1,5A ja miinimum võiks mingi 50mA ehk olla.Uurisin sellist lihtsat lahendust,pistsin Rsense takile pote peale ja timmisin Q2 baasi.Põhimõtteliselt nagu saaks,aga et 50mA voolutugevusele timmida ,selleks peab Rsense takistus kole kõrge olema,mis mulle ei sobi.Et kas oleks miskit kompaktset skeemijuppi kuskilt saada,mille "zunttaki" takistus üle poole oomi eriti ei oleks.Reaalselt võiks ehk opaka peal olla miskit.Mul on PC toiteka korpusesse üsna vähe ruumi veel jäänud,niiet miski 10cm3 PCB-le võiks koos jõutransiga ära mahtuda..
    otsija

    #2
    Vs: Reguleeritav voolupiiraja

    Ehk on siin miskit kasulikku.
    - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
    - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

    Comment


      #3
      Vs: Reguleeritav voolupiiraja

      Jap,sama mis minu toodud link.Tegelikult peaks opakaga saama,katsetama ja siis vaatama.
      otsija

      Comment


        #4
        Vs: Reguleeritav voolupiiraja

        Esmalt postitatud otsija poolt
        JTegelikult peaks opakaga saama,katsetama ja siis vaatama.
        Ja ikkagi saad lõpuks lahenduse kus:
        "Takisitil voolust tekitatud pingelang
        muudab voolu suurust negatiivse tagasisidega".

        Punita mis punnitad.

        Comment


          #5
          Vs: Reguleeritav voolupiiraja

          LM317 ja takisti

          Tõsi, 50mA korral on takisti 24 oomi.

          Comment


            #6
            Vs: Reguleeritav voolupiiraja

            Takisti pingelang küll,aga kui see takk seal poole oomine kuskil on,siis ei ole hullu.Muidu mõtlesin kuidagi nõnda lahendust leida.
            otsija

            Comment

            Working...
            X