Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Kas keegi modiks nats skeemi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kas keegi modiks nats skeemi

    Kas leidub siis kedagi kes modiks nats seda skeemi nii et jääks alles ainult üks kanal kuna üks ainult töötab. Ärge küsige milleks vaja kuna ei tea isegi. [ftp]ftp://macu:rasmus@macuftp.dyn.ee/incoming/Albumid/electron_104.jpg[/ftp]
    [ftp]ftp://macu:rasmus@macuftp.dyn.ee/incoming/Albumid/electron_104-1.jpg[/ftp]siin juba midagi kustutatud aga ei tea mis ette võtta nende lahtiste otstega. Muidu elektroonikas olen võhik. Nagu näha ei taha ma seda tämbriplokki va vol nupp (mida ma ei oska sinna kuhugi paigutada ((nende lahtiste otste vahele)) ja neid sisendeid pole vaja rohkem  kui üks.

    Kui nüüd keegi viitsib mu pika ja arusaamatu jutu läbi lugeda ja natuke seda teist skeemi parandada siis oleksin väga tänulik

    #2
    Sinu sisevõrgust me neid skeeme küll ei näe...
    Kui töötab - ära näpi! (A.Ots)

    Comment


      #3
      Sorry sai otse copytud need lingid ei pannud algul tähelegi :-[

      Nüüd peaks ok olema

      Comment


        #4
        Aga mina küll nägin
        Elas kord üks väike transistorike, tal oli ainult üks viga, ta nimi oli p217

        Comment


          #5
          Ja siis veel seda, et kui kellelgi on mingeid andmeid selle electron 104 stereo kohta siis oodatud on ka need!

          Comment


            #6
            No kas siis keegi ei viitsi panna sinna teisele skeenile ühte voli potet ja näidata ära kust sisendi saab ja mis ülejäänud otstega teha :'(.
            Ja välja arvutada või peast öelda palju selle ühe kanali rms võimsus on. Ise nende asjadega arvatavasti hakkama ei saa :-[. Või keeran idagi hoopis päris p....e.
            Googeldades leidsin selle võimu kohta ainult selle sama skeemi ja ei midagi muud.

            Tänud anyway!

            Comment


              #7
              Kas niiviisi?
              www.hot.ee/felch/elektron-104-2.JPG ?
              - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
              - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

              Comment


                #8
                Just täpselt nii !
                Suured tänud!!
                Päikest!!!

                Comment


                  #9
                  Pane veel tähele et signaal läheb tänu tämbribloki välja viskamisele tugevamaks. Kui moonutama peaks hakkama, keerad lihtsalt volüümi maha või paned taki ette. Arvatavasti ei hakka aga siiski...
                  - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
                  - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

                  Comment


                    #10
                    Pane veel tähele et signaal läheb tänu tämbribloki välja viskamisele tugevamaks. Kui moonutama peaks hakkama, keerad lihtsalt volüümi maha või paned taki ette. Arvatavasti ei hakka aga siiski...
                    Tänan hoiatuse eest.

                    Comment

                    Working...
                    X