Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

LED vilkuma bassi järgi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    LED vilkuma bassi järgi

    Tere tahaks siis mingit skeemi või mingit nõu kudas panna sinine LED vilkuma bassi järgi. Asi peaks minema siis woofri kasti sisse!

    #2
    Vs: LED vilkuma bassi järgi

    Üks hea nõu on otsingut kasutada näiteks.
    Condemn the hive.

    Comment


      #3
      Vs: LED vilkuma bassi järgi

      nh minu arust on siin ainult sellised skeemid kus hakkab mingite muude helide järgi vilkuma või midagi aga mul oleks vaja spetsiaalselt et ta vilguks ainult bassi järgi. või ei oska ma otsida

      Comment


        #4
        Vs: LED vilkuma bassi järgi

        Siin on palju räägitud Felch`i värvimuusikast. Otsi see üles. Kui seal kasutada ainult madalate kanalit ja LED-i väljundis, peakski Su soov täituma.

        Comment


          #5
          Vs: LED vilkuma bassi järgi

          pole minu teada ühtegi sellist tarka juttu või skeemi

          Comment


            #6
            Vs: LED vilkuma bassi järgi

            Mis Sa ajad! Foorumi otsingusse "Felch+värvimuusika".
            Tulemus:

            Edasi loed juba ise.

            Comment


              #7
              Vs: LED vilkuma bassi järgi

              Felchi värvimusa töötab küll, endal hetkel see asi pooleli. Vaja korpusesse toppida ja pirnide ekraanid lõpetada.

              Muud midagi. Aga trükkplaati ära suure hurraaga tegema hakka. Miks?
              Hiljem räägin.

              Comment


                #8
                Vs: LED vilkuma bassi järgi

                ma ei tahakski värvi muusikat just teha lihtsalt et bassi kõlaril toru sees vilguks sinine LED mis reageerib ainult bassile. Ise oma tarkusest saan aru et tuleb panna vahele mingi takisti aga kas midagi veel, et ta ainult bassiga vilguks selles on küsimus? Aga nh muidu nii huvipärast võiks ühe värvimuusika kah valmis meisterdada.

                Comment


                  #9
                  Vs: LED vilkuma bassi järgi

                  Siukene mõte, et teha sedamoodi nagu on kõlaritel "Overload" hoiatus.
                  Ei pea olema selle kõlari overload vaid reguleerida nii et süsteem annab LEDile väiksema võimsuse juures pinge.

                  Aga sul woofril filter ju...võtagi filtrist LEDile signaal, siis saad madalad sagedused. Ja siis pane see takisti mis sa sinna tahtsid...
                  Pole ju mõtet LEDi jaoks uut filtrit ehitada.
                  viimati muutis kasutaja -JFC-; 10 m 2009, 22:03.

                  Comment


                    #10
                    Vs: LED vilkuma bassi järgi

                    nh midagi sellist jah aga mitte päris nii et peab panema kõlari põhja ja et ainult siis toimib. Asja mõte oleks see et se vilguks koguaeg normilt ja ainult bassi järgi!

                    Comment


                      #11
                      Vs: LED vilkuma bassi järgi

                      Siin neid teemasid sama sisuga pea 20tk. Ühes teemas küsiti sama asja ja seal ma tõin välja lingi kus on sellise asja skeem(diood, konde, pote, LED, (takkisti)).
                      asi oli mõeldud küll voltmeetrile aga töötas ka lediga(kui voltmeeter LED-iga asendada). See aga võib ka väikest koormust võimule avaldada ja suurema liti juures on oht LED-id lihtsalt matsuga läbi lüüa(sõbrale sai tehtud ja järgmiseks päevaks oli kutu)
                      Emal oli kolm poega, kaks olid normaalsed ja kolmas oli elektroonik.

                      Comment


                        #12
                        Vs: LED vilkuma bassi järgi

                        tere oleks siis vaja estonia eelvõimu nivoomeetri skeemi. Üks elektroonik ütles ,et selle järgi annab võibolla midagi aretada.

                        Comment


                          #13
                          Vs: LED vilkuma bassi järgi

                          Mul on paberil kogu eelvõimu skeem, aga pole skannerit ja pealegi on see juba mingi jubeda kvaliteediga koopia. Ise järgi teha ei soovita, keeruline kui kurat ja head pole midagi. A277 kivi on selle jaoks kindlasti sobivam.

                          Comment


                            #14
                            Vs: LED vilkuma bassi järgi

                            Esmalt postitatud matumees poolt
                            tere oleks siis vaja estonia eelvõimu nivoomeetri skeemi. Üks elektroonik ütles ,et selle järgi annab võibolla midagi aretada.
                            Estonia UP 010 ? http://yanviktor.ru/elektron/elektron_usil.htm

                            Comment


                              #15
                              Vs: LED vilkuma bassi järgi

                              tänud sain skeemi

                              Comment

                              Working...
                              X