Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

kaks arvutid ühed kõrvaklapid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    kaks arvutid ühed kõrvaklapid

    kuna töö nõuab kahte arvutit siis oleks vaja sihuke vidin valmis teha et saaks kasutada kahe arvuti peale ühtesid kõrvaklape.
    et mis vidinad peaks vahele panema et arvuti helid üksteist ei segaks aga kõrvaklapidest saaks kuulata mõlemat korrada

    #2
    Vs: kaks arvutid ühed kõrvaklapid

    Esmalt postitatud jmc poolt
    kuna töö nõuab kahte arvutit siis oleks vaja sihuke vidin valmis teha et saaks kasutada kahe arvuti peale ühtesid kõrvaklape.
    et mis vidinad peaks vahele panema et arvuti helid üksteist ei segaks aga kõrvaklapidest saaks kuulata mõlemat korrada
    Lihtsaim variant on tuua ühest liini väljundist juhe teise masina liinisisendisse näiteks, siis saad juba endal seal helitekitajatega navigeerida.

    Kui on vaja mingit ümberlülitust, siis äkki aitab märksõnast KVM, aga need riistapuud vist heli ei vaheta. Võib-olla kallimad vahetavad.

    Üks variant on veel: mõlema masina liiniväljundid suunata ühele ümberlülitile.

    Siis võib veel kasutada näiteks VNC-d.

    Võimalik aretada mingi tarkvaraline junn sisendite juhtimiseks, mul üks sõber progeb yahoo rakendusi, päris vahvaid asju teeb, aga riistvara sellega vist väga ei juhi.? Tegelt mis see line-in mute/on kõvemaks /vaiksemaks nii riistvaraline ikka on.

    Aga ma rohkem praegu ei tea. Äkki kirjeldad eesmärki, kuda Sa lõpuks kogu seda protsessi soovid mugavalt kasutada - Ümberlülitust siis

    EDIT: ups, ma jälle ei lugenud löpuni. Siis nr 1 variant on kõige mõstlikum 3,5 -> 3,5
    Mida punk on liitnud, ärgu Tisko lahutagu

    Comment


      #3
      Vs: kaks arvutid ühed kõrvaklapid

      kui hakkad 2-te arvutit omavahel kokku ühendama, siis esimese asjana jälgi, et nad oleks mõlemad ÜHES EUROPIKENDUSES, sest muidu võib korpuste vahel olla paras pingeerinevus ja ühendamise hetkel saad heal juhul helikaardist, hullem kui tervest masinast lahti. Igaks-juhuks juhin tähelepanu. Aga jah line-out <-> line-in juhe kõige lihtsam ja kiirem lahendus.

      Comment


        #4
        Vs: kaks arvutid ühed kõrvaklapid

        Esmalt postitatud jmc poolt
        kuna töö nõuab kahte arvutit ...
        kasutan täiesti tõrgeteta töötavat lahendust 2 arvutit, 1 monitor, klaver, hiir ja kõlarid RDC abil,
        ainuke jama, et 2-e monitori ei saa kasutada, vbl. ka kuidagi saab, aga pole uurinud, kuna laual pole 2.-e molu jaoks ruumi ...

        Comment


          #5
          Vs: kaks arvutid ühed kõrvaklapid

          KVM erinevad isendid lülitavad edukalt ka heli

          teemaalgataja tahab vist kokkumiksitud signaale. lihtsaim lahendus oleks teha Y juhe, millest ühe arvuti signaal tuleb vasakusse ja teise oma paremasse klappi. nati keerukam oleks teha pisike võimendi, mille sisendis need arvutite signaalid üle takkide kokku miksida.
          1.PC Line out -> 2.PC Line in ja siis sealt teisest masinast klappidesse on ilmselt kiireim, mugavaim ja lihtsaim lahendus
          Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

          Comment


            #6
            Vs: kaks arvutid ühed kõrvaklapid

            tänud eks proovin siis neid ühendusi ja vaatan milline neist mulle rohkem sobib

            Comment


              #7
              Vs: kaks arvutid ühed kõrvaklapid

              Sellises kohas oleks hea kasutada kahte kahe primaarmähisega trafot.
              Valmis juppil küll hind veidi kõrge, aga äkki leiab kuskilt midagi odavamat.
              http://www.elfaelektroonika.ee/cgi-bin/web_store.cgi?artnr=56-620-02
              MINULE EI MEELDI KUI MÕNINGAD ISIKUD MINU POSTITUSI MUUDAVAD,
              KUI POSTITUS EI SOBI SIIS PALUKS SEE KUSTUTADA !

              Comment


                #8
                Vs: kaks arvutid ühed kõrvaklapid

                Ma ise tahaksin iPod'ist tuleva heli ja arvutist tuleva heli kokku segada. Nii, et võimendi võimendaks samal ajal mõlemat. Ise arvasin, et ehk saab seda lihtsalt dioodidega teha. Aga nii lihtne see vist ei ole?

                Comment

                Working...
                X