Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Kust saada nö "sebrakummi"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kust saada nö "sebrakummi"

    Tervitus!

    Oleks tarvis seda kummi, mida kasutatakse LCD ja trükkplaadi vahelistes ühendustes. Ma ei tea isegi, kuidas seda nimetatakse. Tevalost ja oomipoest ei saanud. Väiksed jupid leidsin ühe Hiina stopperi seest. Oleks vaja umbes 25cm-st juppi. Oskab keegi midagi soovitada? Kõik kodust leitavad LCD asjad olen juba lahti lammutanud, aga midagi head pole leidnud.

    Selline siis:
    viimati muutis kasutaja timop; 04 m 2008, 20:44.

    #2
    Vs: Kust saada nö "sebrakummi"



    Siin on sellest natuke räägitud. Lihtne sellega igastahes ei ole.


    Mille jaoks seda muidu vaja läheb?

    Comment


      #3
      Vs: Kust saada nö "sebrakummi"

      Vaja oleks ühe LCD ja vaskkaabli valise ühenduse tegemiseks. Kas vanadest LCD monitoridest võik sellist asja leida?

      Comment


        #4
        Vs: Kust saada nö "sebrakummi"

        Ilmselt ei leia sealt-LCD-del on kasutatud-vaatan just, et üks vanem LCD, MD480T640PG4, siin on ka ainult lintkaablid ja ka uus arvutimonitor-selleski on lintkaablid, sebrakummi ei hakka kusagilt nii suures "koguses" silma-karta on, et seda ehk ei leiagi nii pikka-tootjafirmade leheküljed ehk annavad vastuse sellele küsimusele.
        -superradical-

        Comment


          #5
          Vs: Kust saada nö "sebrakummi"

          Selle 25cm, panin alguses natuke puusse. Täpne pikkus oleks vaja 14cm. Võiks panna ka mitmest osast. Igatahes Leidsin ma ühe tootja, kelle kaudu saaks tellida, aga siis ma peaks tellima tuhandeid juppe, sest nad ütlesid, et väiksemaid koguseid nad ei tee. Lubas veel uurida, kas 100 oleks võimalik ja et mis hind tuleks. Eks paistab...

          Comment


            #6
            Vs: Kust saada nö "sebrakummi"

            kui sa leiad kuskilt vana tertrise mängu (teate küll, 3 väikest nuppu, 1 suur nupp), siis neil oli sees "sebrakumm" mõlemalpool displeid. Aga ma ei mäleta kas lühema või pikema külje peal..

            Comment


              #7
              Vs: Kust saada nö "sebrakummi"

              Seal oli kummi pikema külje peal. Aga seda jääb vist väheseks. seal mingi 5cm pikkused ribad.

              Comment


                #8
                Vs: Kust saada nö "sebrakummi"

                Tänud kirjutajatele ja pakkujatele, sain ühe saksa firmaga kaubale, kes teeb, mis mul vaja.

                Comment

                Working...
                X