Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Välklamp

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #31
    Tavalise lambi vilgutamiseks sobiks äkki selline süsteem mis koosneb taimerist 555 ja türistorist, näiteks KU202N... taimerilt saab türistor impulsi (ei tea kas võimendust on ette vaja, vist mitte) ja siis on türistor ühendatud läbi suuremahtuvusliku kondeka lambiga... kondeka saab eelnevalt täis laadida läbi takisti.
    ...

    Comment


      #32
      strobo lihtne ehitada aga suur tõenäosus hea litter pikki näppe saada kui ettevaatlik ei ole.See lahmakas tõstab kohe vereringe kiirust ja teeb erksaks ;D ;D ;D
      oix2

      Comment


        #33
        to martinj: mis vahet on kui panna 1 või mitu starterit järjestikku lambile ????
        kui juba midagi teha siis juba teha korralikult mitte midagi kiirelt kokku klopsida ja pärast mitte tulemusega rahul olla !!!

        Comment


          #34
          to martinj: mis vahet on kui panna 1 või mitu starterit järjestikku lambile ????
          Ühest aitab , lihtsalt järjestikku vahele mitu tükki pole proovinud, aga vôid ju proovida. Teoorias vôib vilkumine ebaühtlasemaks muutuda.
          (oletan millegipärast, et just filmides jms kohtades, kus on vaja elektririkkeid vôi p..s lampi demoda on just starter vahel Koolis sai kunagi kasuud näärietendusel lôkke immiteerimiseks punaseks värvitud lambiga
          Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

          Comment


            #35
            Meil oli klassiõhtul (on üks selline õhtu kes veelei tea) selline värk: alguses tegelane ütles, et toob värvimussi. No ma mõtlesin, et ikka mingi kobe asi aga hui. Olid mingid neli värvilist lampi ja [glow=red,2,300]starter[/glow] vahel. Natc ikka annab effekti kah. (Aga pirne sisse ja välja klõpsides sai sellel õhtul paremat effekti)
            Minu kodukas

            Comment


              #36
              keegi varem küsis, kas fotokast ei saa ümber teha midagi. saab ikka.. http://www.geocities.com/lemagicien_2000/e...h/maxflash.html
              hei.. HEI. paha koer.. too kohe tagasi

              Comment


                #37
                to martinj: mis vahet on kui panna 1 või mitu starterit järjestikku lambile ????
                STARTEREID EI SA PÄRIS PALJU KA JADAMISI YHENDADA , SEST NEED VÕIVAD NIIMOODI MITTE TÖÖLE HAKATA,kuna 1 starter kasutab kuskil127-200volti. üle kahe pannes need jäävad lihtsalt helendama ,kui sedagi veel. :blink:
                -Artificial_Intelligent-

                Comment


                  #38
                  aga siis selline küsimus ,et kui mul on välklamp. no selline eraldi ,et juhtmest pistad vooluvõrku laeb ennast täis ja siis see lamp hakkab põlema ja võb vajutada ,et välku teeks. aga küsimus selline kuifdas saaks seda automatiseerida ,et kui konde täis laetud siis automaatselt ilma nuppu vajutamatta teeks välku. et siis vist peks asi lahenema türistoriga. aga kuhu see vahele panna?

                  Comment


                    #39
                    niisiis tekkis küsimus ,et kas siis see starteriga asi käis umbes nii nagu minul pildil?
                    http://www.zone.ee/skeemid/untitled.JPG?2

                    Comment


                      #40
                      mul on ka selline vene välklamp ja seda storobo olen ma juba ammu tahtnid teha
                      mina tegin endale laseri (laserspiokrafi)arvuti korbuse sisse ja ma tahaks selle ka sinna pann . sellel kes ütles et sellest võib mõnusa laksu voolu saada oli õigus :d:d

                      Comment

                      Working...
                      X