Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

к553уд1а datasheet?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    к553уд1а datasheet?

    Tervist foorumlased!

    Mure selline, et ei leia enam kuskilt antud kivi datasheeti(või see on lihtsalt kasutuselt täiesti maas)

    Mõtlesin et järsku siin mõnel on kuskile jäänud mingisugust infot к553уд1а kohta.

    Tänud!

    #2
    Vs: к553уд1а datasheet?

    Aga http://www.google.ru annab juba esimese vastena

    ja veel mõned kohad, näiteks
    Elektroonika töötab suitsu baasil.
    Tähendab - igasse detaili on doseeritud täpne kogus suitsu.
    Kui mõnest suits välja lasta, siis värk enam ei käi.

    Comment


      #3
      Vs: к553уд1а datasheet?

      Esmalt postitatud HighPower poolt
      või see on lihtsalt kasutuselt täiesti maas
      Vaevalt, et kasutusest maas, noored elektroonikud ehk ikka kasutavad oma projektides. Uuemaid juppe ka kindlasti olemas ja veel paremaid, aga vanu juppe võib vabalt oma seadmetes ära kasutada.

      Mina teen seda alati, kui vähegi võimalik, pole ju mõtet osta, kui on olemas.
      Müüakse küll kommiraha eest, aga ikkagi, mulle meeldib selline viis.
      Ja vene juppide kohta on Google's lademeis andmeid.

      Comment


        #4
        Vs: к553уд1а datasheet?

        Ma otsisin google.com ja sealt mul ei tulnud küll midagi kasulikku, aga pole selle peale tulnud et .ru pealt ka otsida

        noored elektroonikud ehk ikka kasutavad oma projektides. Uuemaid juppe ka kindlasti olemas ja veel paremaid, aga vanu juppe võib vabalt oma seadmetes ära kasutada.
        Ega mul endal ka vanust pole eriti palju ja venejupid on mul põhilised. Kui kogemusi ja teadmidi pole nii palju siis on hea käppa harjutada nendega

        Aga suured tänud!

        Comment


          #5
          Vs: к553уд1а datasheet?

          Google.com'ist saad kah.
          Peab lihtsalt vene tähti kasutama.

          Comment


            #6
            Vs: к553уд1а datasheet?

            Kasuta www.translit.ru lehekülge slaavi tähtede genemiseks...
            The difference between genius and idiot?! Genius has its limits...
            Vaja võimendit? Selleks on PS nupp!
            Projektide pildid
            Lamptehnikast eesti ja vene keeles:
            http://parsek.yf.ttu.ee/~felc/index_files/Page675.htm

            Comment


              #7
              Vs: к553уд1а datasheet?

              Windows XP Start menüü->All programs->Accessories->Accessibility->On-Screen Keyboard

              Kasutan mina vene teksti kribamiseks (pole viitsinud klaverile vene tähti kleepida ega spets vene klaverit osta).

              Tray juures tuleb ET vahetada RU vastu. Loomulikult peab see eelnevalt olema installitud. Parem klikk->Settings...->Add
              seal combo box Input Language -> vali Russian ja OK.
              ET, EN ja RU vahel saad kiirelt valida vajutades klaveril korraga klahve Shift + Alt. Ei pea hiirega koguaeg tray juures sebima.

              Aken millele tahad kirjutada peab olema aktiivne ehk vilkuva kursoriga. Proge peab teadma kuhu Sa kribada tahad. Kui Sa pole märkinud, siis kästakse Sul seda teha, teatava märguandega.


              JAH, Võibolla see suur OT, aga tulevikus kergem kõigile.

              Comment


                #8
                Vs: к553уд1а datasheet?

                Esmalt postitatud Elektrik poolt
                Windows XP Start menüü->All programs->Accessories->Accessibility->On-Screen Keyboard

                Kasutan mina vene teksti kribamiseks (pole viitsinud klaverile vene tähti kleepida ega spets vene klaverit osta).

                Tray juures tuleb ET vahetada RU vastu. Loomulikult peab see eelnevalt olema installitud. Parem klikk->Settings...->Add
                seal combo box Input Language -> vali Russian ja OK.
                ET, EN ja RU vahel saad kiirelt valida vajutades klaveril korraga klahve Shift + Alt. Ei pea hiirega koguaeg tray juures sebima.

                Aken millele tahad kirjutada peab olema aktiivne ehk vilkuva kursoriga. Proge peab teadma kuhu Sa kribada tahad. Kui Sa pole märkinud, siis kästakse Sul seda teha, teatava märguandega.


                JAH, Võibolla see suur OT, aga tulevikus kergem kõigile.
                Ise kasutan ka on screen keyboardi.
                Aga kui selle kivi nime google kribasin siis midagi asjalikku küll ei leidnud, midagi valesti ka nagu ei pannud. Aga noh seda ennemi olnud, et ise ei leia, küsid teistelt ja nendel kohe 1. vaste vms.

                Comment


                  #9
                  Vs: к553уд1а datasheet?

                  Arvan, et tegid midagi valesti.
                  Minu näide, tippisin kivi nime sisse selle klaveriga ja teine vaste.

                  Comment

                  Working...
                  X