Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Kuidas AT toitest ilma tarbijata 12V kätte saada?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    See "kohustuslik" koormus on minu kogemuste põhjal küll üle pingutatud, kõik seni katsetatud isendid on ilma igasuguse koormuseta korralikult töötanud ! Ainuke asi, et pinged pole siis täpsed. Juhitakse ju plokis põhiliselt +5V ja teised pinged kõiguvad sõltuvalt 5V koormusest!
    Ka on enamus plokkidel vajalik min. koormustakisti(d) sisse ehitatud (vajalik lüütide tühjendamiseks enne start-up tsüklit).
    Head susserdamist !

    Comment


      #17
      Mnjah, töepoolest. Kuid vähemalt mõned (võimsad) blokid on sellised, mis tahavad käivitumiseks koormust.
      - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
      - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

      Comment


        #18
        niisiis- must on gnd, punane on +5,2V ja hall on +0,01V ??? et mida millega ma nüüd ühendada võiks, andke palun nõu.

        Comment


          #19
          niisiis lasin selle halli+0,01V ja musta GND kokku ja asi töötab! annab 11,92V isegi välja! ;D

          Comment


            #20
            niisiis lasin selle halli+0,01V ja musta GND kokku ja asi töötab! annab 11,92V isegi välja! ;D
            Aga nüüd alles hakkavad tegelikult probleemid: kuidas pinge suhtub koormusesse ? Kas väljundis on suur kõikumine ?
            Head susserdamist !

            Comment


              #21
              heh hee, algul võttis sinu küsimus põdema küll, aga peale selle 10W-se tarbija käimapanemist oli vool 11,76 ja ei kõigu ;D

              Comment


                #22
                No 10W pole ju mingi tarbija ka :-[
                kui 10A koormuses, vot see juba väärib küünlaid
                mis asja toitmiseks muidu plokki vaja oli ?
                Head susserdamist !

                Comment


                  #23
                  kuda pole tarbija -on ikka, mis siis et väike tarbija. Aga tahtsin lihtsalt arvutile paar suurt lisaventi eraldi vana toitekaga tööle panna. noh ja eks nüüd saan neid vente selle toiteka otsa hulgim laduda

                  Comment


                    #24
                    A kas oma plokk poleks seda välja vedanud? Tavaliselt 12V pole PC -s väga koormatud. Ja kus see lisa plokk paikneb - kas PC kesta sisse mahtus ära?
                    Head susserdamist !

                    Comment


                      #25
                      nuuh, mul see teema, et kõik vendid on reguleeritavad läbi LMide ja kõvasti suuremad kui originaalis ja neid on ka nii ~10 tk rohkem (nii20-30W lisax)kõik ikka vaikuse ja klokkimise nimel. Ja kestasse mahub ära küll, kui vaja siis mitugi, mul fulltower.Ja tegelikult polegi proovinud kui tugevalt need vendid toidet koormavad. Et peax ära mõõtma, et kui mitte eriti siis polegi vahet. Aga siis jääb ikka aretamise ja õppimise rõõm

                      Comment


                        #26
                        Peamine, et ise rahule jääd!
                        Ja ka teistele mingit infot lekib.
                        Head susserdamist !

                        Comment


                          #27
                          nuujah, igatahes aitäh nõuannete eest

                          Comment


                            #28
                            see,et ma ei tea kuidas AT'ga on, aga ATX'il on igaljuhul nii, et kui sa ühendad 13(GND) ja 14(PS-ON roheline juhe) pesa omavahel kokku siis peaks plokk end sisse lülitama (ja siis peaks saama mingise GND ja 12v juhtme vahelt selle 12v kätte. aga selles viimases asjas ma ei ole päris kindel.)

                            Comment

                            Working...
                            X