Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

ABI: "Keevitus" reatrafoga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: ABI: "Keevitus" reatrafoga

    Praegune keevitus on mul niiet lambi juhe millel üks juhe läbi lõigatud ja pirn vahele pandud, sellega vähemalt 4 vana emaplaati täitsa maha põletatud ning muud rikkis eletroonikat tohutult. Eks vaatan mingi vana vene teleka lahti võtta kui sellest monitori reatrahvost asja ei saa.

    Comment


      #17
      Vs: ABI: "Keevitus" reatrafoga

      Esmalt postitatud force poolt
      ...kui sellest monitori reatrahvost asja ei saa.
      Ee....mmm saab ikka aga lõbu ei jätku mitte kauaks
      - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
      - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

      Comment


        #18
        Vs: ABI: "Keevitus" reatrafoga

        MV telekast saad hea trafo!Sellel ei ole(reeglina) pingekordistit ning väljundpinge 20kV ligi.On netis skeem isekargavt skeemilahendust kasutades sädelahenduse gene skeem üleval.Ainukeseks aktiivelemendiks 2N3055 transs+kaks takki.Ise olen katsetanud ning 24V juures andis ca. 40mm sädelahenduse.PS!Väga sitt tunne, kui see läbi kere käib!Olen proovinud

        Auto süütepool on samuti olmud katseobjektiks.Sädeme pikkus ca 25mm kuid sädeme värvus teine8sinakas).

        Süsielektroodidega piisab 24V(kaks pliiakut jadas).Saab korraliku kaarleegi!Sellist varianti kasutatud murdunud starterakuklemmide taassulatamiseks...Sobivaim süsielektrood sisepõlemismootori käivitist(nüüd juba vist tehakse neid vasest!?)...

        Muidu ohtlik asi küll!MV teleka reatrafo annab ca. 2mA, süütepool kordades rohkem.

        Muidu on üks reatrafo ümberkeritult seismas(oli plaan plasmakuuli valmistamiseks).Kui huvi, siis võin sümboolse hinnaga ära anda(koos skeemiga).
        The difference between genius and idiot?! Genius has its limits...
        Vaja võimendit? Selleks on PS nupp!
        Projektide pildid
        Lamptehnikast eesti ja vene keeles:
        http://parsek.yf.ttu.ee/~felc/index_files/Page675.htm

        Comment


          #19
          Vs: ABI: "Keevitus" reatrafoga

          Natuke lihtsam skeem ühe transistoriga:
          http://www.powerlabs.org/flybackdriver.htm või


          Eestikeelne meie foorumikasutaja -8o- selleteemaline koduleht:


          Veel üks skeem, kus kasutatud teleka kõrgepingetrafot:
          Elektroonika töötab suitsu baasil.
          Tähendab - igasse detaili on doseeritud täpne kogus suitsu.
          Kui mõnest suits välja lasta, siis värk enam ei käi.

          Comment

          Working...
          X