Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Valveseade PC1565H-2P

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Valveseade PC1565H-2P

    Tere,
    sry kui valesse kohta kirjutasin, aga asi selles siis, et soetasin omale sellist marki valveseadme, aga ei leia kuskilt skeemi, kuidas vooluvõrguga ühendada ja kuda klahvidega ühedada jne. Et äkki oskab keegi aidata või mõne skeemi anda, millest oleks abi.
    Oleks väga tänulik

    #2
    Vs: valveseade PC1565H-2P

    Küsi müüja käest.
    viimati muutis kasutaja vasaraonu; 09 m 2014, 17:01.

    Comment


      #3
      Vs: valveseade PC1565H-2P

      Kuidas sai selline seade soetatud?.. kui väga vaja võin anda selle valveseadme passi meil neid siin on mõned. Tegelikult oleks vaja mingit trafot.. mis teeks selle ~220v 16-17V... ...
      Kui huvi siis anna teada
      PC on kõige loogilisem ja lollikindlam systeem hea valik

      Comment


        #4
        Vs: valveseade PC1565H-2P

        Oleks väga tänulik. Ostsin selle hinnavaatlusest, müüja kolis uude kontorisse, kus oli signa juba olemas ja pani vana müüki.
        mingi trafo on olemas ka juba seal küljes vist
        viimati muutis kasutaja vasaraonu; 09 m 2014, 17:01.

        Comment


          #5
          Vs: valveseade PC1565H-2P

          Muidu küll PC hea valik kuid mitte PC5010, PC5020. Soovitan eemale hoida eriti kui mitu gruppi ja iga grupi jaoks klaverit pole. Sel juhul Paradoxi Digiplex seeria sama hea ja lollikindel.
          Manuaal failina olemas - võin saata kui vaja.

          Comment


            #6
            Vs: valveseade PC1565H-2P

            Manuaal mul olemas, aga pole nagu seda skeemi, kus saaks näha, mida kuhu ühendada.
            Või kui sul need asjad olemas manuaalis, siis oleks tänulik.
            On siis kellelgi midagi pakkuda?
            viimati muutis kasutaja vasaraonu; 09 m 2014, 17:01.

            Comment


              #7
              Vs: valveseade PC1565H-2P

              Ise PC' yldse ei seedi, aga 5010 ja 5020 on suht normaalsed minujaoks!
              Aga DGP-848 ja NE96 on yhed parimad!
              PS panin sulle PS' lingi manualiga!

              Comment


                #8
                Vs: valveseade PC1565H-2P

                Tänud,
                proovin sellest abi leida

                Comment


                  #9
                  Vs: valveseade PC1565H-2P

                  Tere,

                  Mul on ka kusagilt üle jäänud sama marki valveseade. Sai see komplekt ühelt üüripinnalt maha võetud, kunagi paigaldasid selle Falck-i tehnikud.

                  Nüüd sooviks asja uuesti üles panna aga pole kahjuks mingit manuaali mis paigaldusel abistaks. Oleks väga tänulik kui keegi saaks aidata.

                  Comment


                    #10
                    Vs: valveseade PC1565H-2P

                    Õpi googeldama.
                    Keegi pole targemaks muutunud sellest, et mind lolliks peab.

                    Comment


                      #11
                      Vs: valveseade PC1565H-2P

                      Tänan, guugeldasin täispikka numbrit koos H-2P-ga ja nii ma selle foorumi leidsingi. Ei tulnud selle peale et see lõpp on ebavajalik.

                      Comment


                        #12
                        Re: Vs: valveseade PC1565H-2P

                        plaan siis uuele katsele minna, et signa tööle saada. 4 aastat siis komplekt seisnud ning äratasin ta uuesti ellu.

                        Probleemiks osutus liikumisanduri ühendamine. Ühesõnaga olen proovinud igasuguseid erinevaid variante kuidas ühendada, aga ei ei saa klaviatuuris ready tuld põlema. Kui ühendada lihtsalt valvekeskuses Z1 ja COM pannes vahele 5,6Kohm takisti, läheb ready tuli põlema.
                        Et äkki keegi ütleks mulle täpselt ära, kuhu ma midagi ühendama pean. Liikumisanduril siis on lugedes vasakult paremale järgmised klemmid: Tamper, tamper, 12v, GRND, NC ja C ning valvekeskusel siis Z1 ja COM

                        Et põhiliseks probleemiks ongi see, et kuhu ma selle takisti pean panema ning mitu tükki neid vaja läheb?

                        Comment


                          #13
                          Vs: Re: Vs: valveseade PC1565H-2P

                          Esmalt postitatud F45 poolt Vaata postitust
                          plaan siis uuele katsele minna, et signa tööle saada. 4 aastat siis komplekt seisnud ning äratasin ta uuesti ellu.

                          Probleemiks osutus liikumisanduri ühendamine. Ühesõnaga olen proovinud igasuguseid erinevaid variante kuidas ühendada, aga ei ei saa klaviatuuris ready tuld põlema. Kui ühendada lihtsalt valvekeskuses Z1 ja COM pannes vahele 5,6Kohm takisti, läheb ready tuli põlema.
                          Et äkki keegi ütleks mulle täpselt ära, kuhu ma midagi ühendama pean. Liikumisanduril siis on lugedes vasakult paremale järgmised klemmid: Tamper, tamper, 12v, GRND, NC ja C ning valvekeskusel siis Z1 ja COM

                          Et põhiliseks probleemiks ongi see, et kuhu ma selle takisti pean panema ning mitu tükki neid vaja läheb?

                          Kas paigaldusjuhendit ei ole, seal skeem olemas?

                          Muidu +(12V) ja -(GND) lähevad puldil toite väljavõtetesse AUX + ja - (see sul vist tehtud)?
                          Esimesse tamperi alla ühenda Z, teise tamperi alla 5k6 takisti üks ots, sama takisti teine ots NC alla, sama klemmi(NC) alla pane ka teise takisti esimene ots ja viimase C kelmmi alla pane COM ja teise takisti teine ots

                          EHK tamperi lülitile pead panema jadamisi takisti ja alarmi väljundile(NC+C) pead panema paralleelse takisti.

                          Sedasi töötab, kui oled programeerinud puldi töötama kahe takistiga.

                          PS katsetamiseks kruvi liikumise anduri kaas ka kindlasti peale
                          viimati muutis kasutaja toimik007; 20 m 2010, 18:52.

                          Comment


                            #14
                            Re: Vs: Re: Vs: valveseade PC1565H-2P

                            suured tänud kasutajale toimik007'le, sain asja toimima. Väga hea märkus oli sinupoolt see, et korpuse kaas tuleb kinni panna ehk see tamperi lüliti peab all olema.

                            Oleks plaan panna ka üks ukseandur, et kuidas selle ühendamine käib?
                            Näiteks kas on võimalik muuta aega, kui kiiresti alarm peale läheb?


                            Samas oleks väga kui keegi viitsiks öelda põhilisi/olulisi programeerimise käsklusi. Olen ka manuaali sirvinud ning seal on asi minu jaoks liiga keeruline. Üheks probleemiks on see, et asi on in english. ja ei pruugi täpselt asjadest aru saada
                            viimati muutis kasutaja F45; 21 m 2010, 18:10.

                            Comment


                              #15
                              Vs: Re: Vs: Re: Vs: valveseade PC1565H-2P

                              Tere

                              Ukse andur tuleb samamoodi ühendada ainult, et toidet sinna ei lähe ja enamusel Tamperi lülitit pole, seega Z ja takisti ots ühenda otse kokku ja alarmi kontaktid asenduvad anduris oleva herkoni otstega.

                              Viite aegu saad muuta installer reziimis selleks *8+installer kood.
                              Viited asuvad sektsioonis 005, kui oled 005 sisse toksinud saad positiivsed piiksud sõrmistikult
                              järgmised kolm numbrit on sisenemise aeg sekundites 001=1s ja 255=255sec
                              järgmised kolm numbrit on sisenemine nr kaks, mida sa tõenäoliselt ei kasuta, toksi lihtsalt 001
                              järgmised kolm on väljumise aeg jälle sekundites
                              järgmised kolm on häire sireeni "kisamise" aeg minutites eelseade on 4minutit, mille võid jättagi nii toksides 004(kui maal ja metsa sees elad ning naabrid peavad kuulma häiret siis võid muidugi pikendada aega.

                              Lühidalt: *8 kood 005 020 001 030 004 ja väluda saab ikka #. <-sisenemiseks 20 sec, väljumisek 30 sec ja kellad 4 minutit.

                              Manuaali tõlkimine läheks siin foorumis suhteliselt pikaks tegevuseks ja momendil seda ei tee aga
                              1. Äkki on venekeel või saksakeel kodusem, kindlasti leiad ka neis keeltes manuaali..
                              2. Kus elad, asud vb saame kokku ja räägime lahti tähtsamad asjad... või siis saad vb kohalike paigaldajate poole pöörduda..

                              Toomas
                              viimati muutis kasutaja toimik007; 22 m 2010, 14:21.

                              Comment

                              Working...
                              X