Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Lm3886t

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Lm3886t

    Tervitus...

    Mure siis selline,et lm3886 tüüpskeemis on seal see mutega seotud takisti RM .Mis selle väärtus siis on?A ja seda,et kas lm3886 korpus(metallosa) on ühendatud 7 jalaga(maaga) või siis neljanda(miinusega).Kui oleks 7 ndaga,siis saaks ilma isoleerimata radikale kruttida.Ning kas 10000 uF lüütidest piisaks(+-35V).
    otsija

    #2
    Vs: Lm3886t

    Seitsmenda jalaga siiski ühenduses
    otsija

    Comment


      #3
      Vs: Lm3886t

      The LM3886T package TA11B is a non-isolated package, setting the tab of the device and the heat sink at V− potential when the LM3886 is directly
      mounted to the heat sink using only thermal compound. If a mica washer is used in addition to thermal compound, θCS (case to sink) is increased, but the heat sink
      will be isolated from V−.

      Mute resistance set up to allow 0.5 mA to be drawn from pin 8 to turn the muting function off.
      →RM is calculated using: RM ≤ (|VEE| − 2.6V)/I8 where I8 ≥ 0.5 mA. Refer to the Mute Attenuation vs.
      Mute Current curves in the Typical Performance Characteristics section.

      Mina olen kasutan 20kOhm ja 4700uF. Klient ei kurtnud.
      If you think education is expensive, try ignorance.

      Comment


        #4
        Vs: Lm3886t

        See fucking Inglise keel...Seda,et 0,5 mA tahab minimaalselt saada,et mute funkaks.Ehk toimib makettplaadil ka vast..
        otsija

        Comment


          #5
          Vs: Lm3886t

          Varsti jõuan tartu poodi ja oleks tarvis teada,et kas radikad kannataksid 4 oomi ära +-35 voldi korral.Radikate mõõtmed siis 17*10*3,2 cm Ja kui võimas trafo mul siis olla võiks(olemas).Ise mõtlesin,et ehk nii 400-500 VA ne peaks ära olema.Kandiline kuubik on ja mõõtmed 12*10*5 cm.Mul ise tehtud korpus ja võim ise tuleb suht pisike 25 cm pikkus,19 cm laius ja kõrgus 12,5 cm (lüüdid panen ühte õlga 2* 50V 6800 uF,tevalost 59 eeqsed kõige odavamad) ok kas tuleks vent/id ka juurde lisada,kui 4 oomiga tümitada tahaks. pilt ka (vast tuli)
          otsija

          Comment

          Working...
          X