Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Võimendi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Võimendi

    Kas kellelgi on mingit võimendi skeemi, mis olex tõsiselt väga lihtne.. võimendus võix olla umbes 20W ja takistus 4R
    Võix olla yhepolaarse toitega, sest kahepolaarse tegemine lähex ka suht raskex..
    hei.. HEI. paha koer.. too kohe tagasi

    #2
    http://www.hot.ee/lambile/voim1.html siin on midagi.

    Comment


      #3
      Natukene offtopic: et äkki keegi teab võimu 20-30W(mono!!!) ja tööpinge võiks olla 12V ühepolaarne! :-/
      Sõida,mees,aga ära mölise!

      Comment


        #4
        autosse ve?

        Comment


          #5
          Tegelt tuppa...aga toas olemas ainult 12V arvuti toitekas mille taha ta aretada....a kunagi plaanis autosse üle tõsta kah.
          Sõida,mees,aga ära mölise!

          Comment


            #6
            aga arvutis ju kahepolaarne toide +-12 V.. muidugi, kui pärast asi mujale tõsta, on lisajubinaid vaja
            hei.. HEI. paha koer.. too kohe tagasi

            Comment


              #7
              http://www.hot.ee/qwerty009/ <--siin on üks 2*22W mis sobib paigaldamiseks arvutisse PCI slotti.

              Comment


                #8
                ma ei saanud aru, kas see lambile lehel asuv võim tahab saada toitepinget otse sillast või peab see pinge ka silutud olema. ??? selles skeemis ilutsevad mingid 4400 mikised lüüdid, tavaliselt laadseid kasutatakse ju pinge silumiseks... äkki keegi selgitaks.

                Comment


                  #9
                  jupats soovitas siin seda 2*22W aga mingit mono versiooni ei ole pakkuda...hakkab kahju kui see ükskanal seal nii sama tühjalt töötab ;D
                  Sõida,mees,aga ära mölise!

                  Comment


                    #10
                    Kahjuks pole mul rohkem neid välja pakkuda mis sobiksid arvuti toitega.
                    ma ei saanud aru, kas see lambile lehel asuv võim tahab saada toitepinget otse sillast või peab see pinge ka silutud olema. selles skeemis ilutsevad mingid 4400 mikised lüüdid, tavaliselt laadseid kasutatakse ju pinge silumiseks... äkki keegi selgitaks.
                    sellele ei oska ma vastata kuna pole ise ka seda veel tegema hakanud aga kavatsen lähiajal tegema hakata.Aga just lugesin sealset teksti ja oli ju( õeldud et Pistikud võib endale meelepärased valida, kuid toite pistiku soovitaks valida sellise, et HDD toiteotsik sinna ilusti sisse istuks. Sellega väldite üleminekuid ja asjatut vaeva.)Muud seal minumeelest vaja polegi ju.ega ma endas kindel ka pole las mõni targem parandab mind kui ma midagi vaesti ütlesin.

                    Comment


                      #11
                      lamble lehe võimu võid tõesti otse sillast toita sest siluvad lüüdid on skeemis juba olemas. Needsamad 4400uF. Väärtus pole muidugi kriitiline, võib ka ntx. 10000uF aga 2200-ga hakkab ka tööle. Asi läheb pinevaks suurel võimsusel.
                      - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
                      - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

                      Comment


                        #12
                        Kui sa mõtled mono all ühte väljundit siis sobib näiteks tda2005 sillas(ise teen praegu ja pole tööle saand.Seega ei julge soovitada)Või siis kakstda2003 sillas(ise olen valmis teind ja soovitan).12 voldiseid võime on ju tegelt väga palju.Võta mingi suvaline vanem automakk ja sealt saab väikse võimu kätte.
                        aa see ka veel.Mis nipiga arvuti toitekast kahepolaarne pinge kätte tuleb.seal on ju -, +5 ja +12.Saab veel sellist nippi ka kasutada kui võtta pinget +5 ja +12 vahelt, siis saab 7v.Aga kust need 2*12v uleva?
                        muusika on kuulamiseks

                        Comment


                          #13
                          Arvuti emaplaadi peale lähevad +12v, +5v, +3,3v, -5v, -12v, kuid seal pole vaba pesa, tuleb kuhugi juhtmed peale tinutada. Ja miinus pingetel lubatakse vähem ampreid. HDD toite pistikus on ainult +12v ja +5v.

                          Comment


                            #14
                            See unustage küll ära et te - pingetest piisavalt voolu saate...
                            Minu 250w toiteplokk annab näiteks niipalju välja:
                            +3,3v - 14A
                            +5v - 22A
                            +12v -9A
                            -5v - 0,5A
                            -12v - 0,8A
                            +5v(vsb) - 1A
                            Nüüd veel arvestage seda et enamuse sellest söövad arvuti detailid ise ära:P

                            Endal istub mingi väike võim küll +12v otsas aga ma ei julge seda kah väga kõvasti kuulata:P

                            Comment


                              #15
                              siia otsa tekkis kohe küsimus. Kas on môtet arvutitoiteplokki ringi ehitada (kuskil isegi vist olid skeemid),näiteks ainult +/- 12 vôi isegi rohkem, et vôimu toita ??? tuleks hea pisike Vôi on see klassikaline (suur trafo + lüüdid ) parem ? ise kavatseks mingit 2*50W (siinus !!!) vôimu ehitama hakata...
                              Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                              Comment

                              Working...
                              X