Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

akustiline lüliti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    akustiline lüliti

    oleks vaja akustilise lüliti skeemi
    akustiline lüliti ehk plaksuga sisse ja väljalülitus???

    #2
    http://www.cytium.net/hobby/clapoperatedswitch.htm
    Küll veidi vales keeles ent skeemist saab aru ja ajuppide list olemas. Kui veidi googeldad leiad selliseid skeeme veelgi.

    Comment


      #3
      isegi vellemanni kit on olemas selline. oomist võid leida. pold väga kallis.

      Comment


        #4
        ma mõtlen ikka sellist mis ise tehtud ja järgi proovitud kui keegi on ültse sellist asjakest teinud

        Comment


          #5
          selle vellemanni kiti olen valmis ehitanud. netis on ka skeem olemas, kui võtad oomipoest toote koodi(nime) ja sisestad selle vellemanni kodulehel otsingusse, siis saad sealt pdf formaadis skeemi. seal on ka 1 pic, mida ma kopeerida luban, kui seda muidugi saab ja on mõtet.

          Comment


            #6
            Juba aastal 1969 sai see tehtud, muidugi transistoridega. 5 transistori oli. Võimendi, monoflopp, triger, relee. Laualambi alusesse mahtus ära. Oli Polütehnikumi lõputöö. Vahva oli, et komisjon ainult plaksutas ja midagi enam ei küsinudki.
            40 aastat elektroonikaga tegelenud

            Comment


              #7
              aa no aga vaja oleks siis järele proovitud skeemi ikkagi kuna kui pärast ei töötagi siis on halvasti

              Comment


                #8
                Originally posted by mcpump@Oct 18 2005, 20:46
                kuna kui pärast ei töötagi siis on halvasti
                Kas siis on maailmalõpp ?
                Muide, olen tähele pannud tõsiasja, et mingi skeem ühe venna poolt kokkupanduna töötab, teise poolt mitte.
                Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

                Comment


                  #9
                  aga ei leidnud seda vellemanni kiti üles`?

                  http://www.velleman.be/Downloads/0/Manual_MK139.pdf

                  Comment


                    #10
                    oki tähh proovin järgi võib teema kinni panna

                    Comment

                    Working...
                    X