Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

arvuti toitekast 35v

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    arvuti toitekast 35v

    mõtlesin,et võiks arvuti toitekast 30-35 v pigistada.ma uurisin oma vedelevat toitekat ja ma arvan,et nii päris seda teha ei saa,et mähised lahti arutan ja pikema panen,sest kivi ka selle pingega vist seotud.ok ootan vastuseid.
    otsija

    #2
    Aga kui pinged maast lahutada ja järjest panna?
    Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.

    Comment


      #3
      Oleneb bloki skeemist aga mõned kontrollivad tõesti mitmeid pingeid. Seega jääb vaid võimalus tagasiside takke muuta.
      Mähised saab järjestikku lülitada kui suudad nende üldotsad ühest puntrast lahti harutada.
      Pead natuke alaldist lähtuva pinge tagasiside osa maha joonistama.
      - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
      - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

      Comment


        #4
        Põhimõtteliselt on võimalik. Kindlasti pead aga tagasiside ümber tegema. Tavaliselt on arvuti plokkide skeemid suhteliselt sarnased, näidiseks võid võtta näiteks selle:
        http://www.pavouk.comp.cz/hw/en_atxps.html
        Erinevused on tavaliselt ainult ülekoormuse vastases kaitselülituses ning power good signaali lülituses.

        Comment


          #5
          Enamasti kannatavad toitekate juhtkivid (tl494, sg3525 jne.) kuni 40 v pinget. So. kui väljundisse uued filtrid ja trafole mõned mähised juurde, peaks 35 v kätte saama. Muidugi peab ära muutma ka tagasisidetakid. Endal miski arvuti toitekas võimu toiteks moditud. Annab välja +-35 volti. Liigvoolupiirik tahab ka natuke modimist.

          Comment


            #6
            Ma kahtlen, kas toiteka juhtkivil sellest väljundpingest midagi on, tagasiside on niivõinaa ainult pingejaguri ja optroniga. Võibolla on uuematel sünkroonalaldid, seal mängib rolli küll.
            Oluline on kasutada piisava pingega kiireid alaldusdioode.
            Kõiki sekundaare võib mõõta kuid tagasiside saab teha ikka ainult ühe järgi. Mitme väljundpingega impulsstoitekal kasutatakse vahel küllastuva juhitava drosseliga sekundaarregulli, kuid arvuti toiteka hind on selline mis ei luba peaaegu üldse igasugu detaile kasutada.

            Comment

            Working...
            X