Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Trükkplaat?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Mul tekkis selline küssa et kas see keedusoolaga sõõvitamisel on samamoodi et joonistad markeriga rajad ette ja siis selt läbi ta ei võta.Mina ostsin tevalost migit pudi millega pidi saama plaate söövitada aga minul sõi markeri kohati ära ja siis õgis ka kohati liiga vähe niiet plaadiga sain pärast kutsu visata.Kõik ol segatud küll täpselt juhendi järgi ja ikka toiminud nüüd otsin uut varjanti kuidas söövitada.oleks tore kui keegi annaks hea lihtsa kiire ja odava varjandi..

    Comment


      #17
      Vanasti kasutasin soolalahusega söövitamisel naiste küünelakki. Toimis küll. Raudkloriidiga olen proovinud Tevalo pliiatsit aga varemalt kasutasin edukalt veekindlat markerit seeriast 411 sest sellel on kaks otsikut: jämedam ja peenem. Soovitati katta rajad 2x aga olen saanud hakkama ka 1x katmisega

      Comment


        #18
        vat seda keedusoola värki ei teadnudki :-/
        aga noh.. ilma elektrolüüsita ta ikka ei näksi midagi :P

        Comment


          #19
          palun uskuge. Ma tean mida räägin:

          Naatriumpersulfaat on ODAVAM, KIIREM, KVALITEETSEM, OHUTUM ja PUHTAM.

          Raudkloriid on KALLIM, MÜRGISEM, VILETSA KVALITEEDIGA ja MÄÄRIB.

          Ma ei hakka põhjendama, vaadake vanu topicuid seal olen seda paar korda teinud. Ausõna.

          Comment


            #20
            mitte et ma vastu vaidleks, aga äkki keegi annaks selle lingi kus raud(III)kloriid maha tehakse, saaks isegi lugeda.
            ja selle elektrolüüsiasja proovin järgmise plaadiga ära

            Comment

            Working...
            X