Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
http://www.elfafoorum.eu/faq.php
See more
See less

Abiks skeemiotsijatele!!!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Abiks skeemiotsijatele!!!!!

    Kui keegi otsib väga mingi komponendi datat ,siis minu jaoks on selleks võrgus parim koht:
    www.freetradezone.com (ehk www.partminer.com):
    seal registreerid end ära ja saad siis "research" nupu alt otsida millise iganes pooljuhi või mikroskeemi datasheet`i
    ja kõike selle juurde kuuluvat.Ja kõik on loogiliselt täiesti tasuta.
    Head otsimist!

    #2
    The functionality you have selected is available through PartMiner's paid subscription Distributor Club offering.


    For information about the Distributor Club, http://www.freetradezone.com/distributorinfo.html.


    If you have any questions about the Distributor Club, please contact us at distributorclub@partminer.com or 1-888-969-2000 x2442.

    Et kuidas siis nii? Registreerinud olen, aga iga datasheeti eest tahb et ma pappi pritsiks
    __________________________________________________
    www.dialab.ee

    Comment


      #3
      Hehee, loe press releases! Nad 3 veebruaril teinud otsuse muuta research tasuliseks. Better kai valja $2,900 rohelist... ;D ;D ;D :

      Comment


        #4
        õige rõõmus lugu
        transistor[ätt]starline[punkt]ee

        Comment


          #5
          No k..,just praegu proovisin,töötab.Võib-olla vale nipiga sisse logind või registreerind.

          Comment


            #6
            Lisan,et see koht töötab nagu õlitatult:Kui oled end nagu kord ja kohus registreerinud,oma salasõnaga sisse loginud,siis vajutad Research nuppu,misjärel näed,et milliseid kaustu soovitud jupi kohta on.Seejärel vaatad,et kas datasheet`i lahtris on midagi pakkuda või pole.Kui vajalik data on,siis Klõpsad data-sheeti lahtris oleval märgil,mitte mujal.Muidugi peab Acrobat Reader ka olemas olema.

            Comment

            Working...
            X