Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Lehekülg www.hot.ee/qwerty009

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Lehekülg www.hot.ee/qwerty009

    Nii, nagu isegi seda lehte vaadatas näete on viimane update tehtud alles eelmisel aastal. Põhjus on selles, et olen kaodanud asja arendamise vastu huvi, olen leidnud endale muid hobisid ja ka aega napib. Võimalik, et tulevikus leian aega ja viitsimust sinna paar õpetust/projekti visata, kuid et algajatel kuskilt õpetusi oleks võtta ja leht unustusehõlma ei vajuks siis äkki mõni asjalikum foorumikasutaja(d) võtab selle lehe tegemise enda peale?
    Kui keegi asja vastu huvi tunneb siis võin selle lehe muutmiseks accessi anda.

    Siinkohal tahaks veel tänada inimesi kes lehe tegemisele kaasa on aidanud:
    Felch- parem käsi, tänu kelle teadmistele ja koostöövalmidusele sai lehe valmimine võimalikuks.
    Tiit- Aitas samuti palju, saates projekte ja õpetusi.
    13738- osutas abi tingmärkide valmistamisel.

    #2
    Ja samas tuletan taaskordselt meelde, et Tevalo kodulehel on samuti kõikvõimalikke projekte ja skeeme sisaldav 'Heade mõtete koht'. Seal on võimalus ka neid skeeme kommenteerida ning kui sinna neid rohkem tekkima hakkab, siis lisame ka kindlasti otsimootori. Seega kõik, kes on millegi asjalikuga hakkama saanud ning viitsivad veel pisut vaeva näha, et see ka teistele arusaadavasse vormi panna, lisage oma projekt 'Heade mõtete kohta'.  

    Link ka siia lõppu
    http://www.tevalo.ee/cgi-bin/web_store.cgi...&main=1&lng=est

    Comment


      #3
      Minu arvates oli qwerty lehe eelis selles, et seal oli ka õpetusi ja seletusi päris algajatele. Eesti keeles. Tevalo projektide lehekülg on hea asi aga seletused nagu ei haaku selle teemaga. Äkki teete sellise lehe ka?
      - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
      - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

      Comment


        #4
        Tere, Jumala vajalik lehekülg, näited, arvutused, kuidas sa muidu hakkad aru saama kuidas värk käib, Arendada oleks seda ka vaja. Öeldakse ju üks loll jõuab rohkem küsida kui sada tarka vastata.
        Hirmsasti tahaks teada?

        Comment


          #5
          hea lehekülg, isegi mõned jubinad valmis, mõnda muutsin oma vajaduste järgi kah. Arvuti ventika regulaatori algpinge lasin alla jne.(vaiksem kui prose on külm)
          Tiit

          Comment


            #6
            Mul endalgi mitu lehekülge kaelas.
            transistor[ätt]starline[punkt]ee

            Comment


              #7
              Ja tõesti qwerty lehekülg on hea selle pärast, et see on eestikeelne.
              Üldse soovitan teha ikka eestikeelseid lehekülgi, neid ingliskeelseid niigi palju ja algajal on ikka lihtsam eestikeelest aru saada.
              Sellepärast ka mu enda väga algeline lehekülg tehtud võimalikult eestikeelne.
              transistor[ätt]starline[punkt]ee

              Comment


                #8
                Aga ehk saaks asja nii edasi arendada et Qwerty paneb sihid paika ja jagab ülesanded soovijate vahel ära. Siis need kirjutavad artiklid valmis ja Qwerty redigeerib ning paneb üles.
                Kui Qwerty tõesti enam ei taha/jõua jne sellega tegeleda, siis ehk Tevalo paneb lehe oma serverisse üles. Neile kasulik, lugejatele kasulik.
                Ah, Qwerty, mis sa arvad?
                - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
                - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

                Comment


                  #9
                  Mõte ju kõlab hästi, aga mõte ja teostus käivad ikka üsna eraldi.
                  transistor[ätt]starline[punkt]ee

                  Comment


                    #10
                    Ma võiksin mõnel teemal natca kribida küll. Ükspuha, kas leht on Tevalo serveris või hotis. Kahju, kui hea leht ära kaob.
                    Millest tasuks juttu teha?
                    - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
                    - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

                    Comment


                      #11
                      Millest tasuks juttu teha?
                      Trafode kerimisest, poolide kerimine, tarkvaradest (skeemid ja trükiplaadile edasi.) järkjärgult et asjast aru saaks ,sest alati on vaja kohe tegema Hakata aga HELP-id on ju ing keeles ja kui ise seda teooriat pole kunagi kuulnud oledki tupikus ja nii need tobedad küsimused tekivad, Mind vedas tehnikasse felch oma juttudega arvutikasutajas, Aitähh
                      Hirmsasti tahaks teada?

                      Comment


                        #12
                        Ise oleks huvitatud sellest, kuidas kerida trafosid kui sagedus on tiba teine ( 35khz jne...) Kõik valemid ka Abo raamatus on ikkagi seotud selle va 50 Hz vooluga.
                        "Computers in future may weigh no more than 1.5 tons."(Popular Mechanics, 1949)

                        Comment


                          #13
                          Trafode kerimine mul just tugevam külg pole. Tipis õppides ka eriti ETA aine ei huvitanud- paksud voolu ja voolikud, palju tahma ja sädemeid
                          Uurin natca võrgust asja sest Abo raamatu kopeerimine ei oma vist mõtet (ja ei tohi ka ju!).
                          Parema meelega muljutaks (digi-) ja niisama peene voolu skeemide teemal.
                          Lehest endast: äkki peaks Tevalot paluma, et teeksid oma heade mõtete rubriiki õpetuse teema. Siis saaks soovijad sinna kirjutada. Sellist rubriiki neil vist veel pole ja nagu ma aru sain, Qwerty oma lehega jätkata ei soovi.
                          - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
                          - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

                          Comment


                            #14
                            Jakim siin on sinu murele lahendus
                            Seal kus akad arvutama mähiseste keerdude arvu ühe voldi kohta kasuta sellist valemit

                            100000000/4.44 B Qfe f =K/V

                            Qfe =raudsüdamiku ristlõige B =gaussides tavaliselt 10000
                            F= sagedus hertsides

                            Comment


                              #15
                              Kui keegi mulle materjali saadaks paneksin selle hea meelega ülesse. Kui kool lõpetatud saab ja vaba aega rohkem tekib, siis hakkan ehk ka ise asjaga rohkem tegelema.
                              Kui keegi asja arendamissest huvitatud on siis andke teada.

                              Comment

                              Working...
                              X