Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

3330 flasher cable?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    3330 flasher cable?

    Kas keegi teab kust saada nokia 3330-ne flash kaabli skeemi??   või kust saaks osta seda kaablit ? ???

    #2
    sinna sobib Dejan Flasher kaabel, otsi googlega, seda terve nett täis, isegi siin kuskil oli

    Comment


      #3
      aga kust saaks ikkagi skeemi?

      Comment


        #4
        olen seda siia juba mitu korda postinud

        Comment


          #5
          Oot, oot. Aga nokia 3310ja 3330 on ju ainult neli otsa: Mbus, Tx, Rx ja GND?

          Comment


            #6
            Vpp ja Btem j2ta 2ra!
            Aga lae aku t2is alati korralikult
            __________________________________________________
            www.dialab.ee

            Comment


              #7
              aga kas selle kaabliga saab ka logosi telefonile saata või läheb selleks vaja mbus kaablit?
              Et oleks raskem!

              Comment


                #8
                Mbus ja soovitavalt sw kasuta Logomanager 8)
                __________________________________________________
                www.dialab.ee

                Comment


                  #9
                  aga kui ma enda 3310 teen 3315 mbus kaabliga (sealt kus se õpetus on öeldi mulle et selleks kõlbab mbus kaabel) sis mis seisundis peab mu telefon olema: kas ültse ilma sim kaardita või ooteseisundis, või kuidas?
                  Et oleks raskem!

                  Comment


                    #10
                    aga kui ma enda 3310 teen 3315 mbus kaabliga (sealt kus se õpetus on öeldi mulle et selleks kõlbab mbus kaabel) sis mis seisundis peab mu telefon olema: kas ültse ilma sim kaardita või ooteseisundis, või kuidas?
                    MBUSiga saad teha ainult sel juhul, kui su mobla softiversioon on vähemalt 5.45, kui nii sis lülitad mobla sisse ja käid progega sääl kallal ära. SIM kaat ei ole oluline...aga ta võib ka sees olla.

                    Comment


                      #11
                      Logomanager ei toeta ju lpt pordi kaableid? või mõni uuem versioon toetab vä?

                      Comment


                        #12

                        MBUSiga saad teha ainult sel juhul, kui su mobla softiversioon on vähemalt 5.45, kui nii sis lülitad mobla sisse ja käid progega sääl kallal ära. SIM kaat ei ole oluline...aga ta võib ka sees olla.
                        soft on 5.47, niiet mul võib selle tegemise ajal telefon ooteresiimis olla ja asi korras?
                        Et oleks raskem!

                        Comment


                          #13
                          Peaks nii olema jah. 8)

                          Comment


                            #14
                            SW 5.47 vaheta kindlasti ära, sest see on bugine! (Saadab näiteks 1 SMS asemel kohe laksaki 400 :P mitte küll alati, aga oht on )
                            Kasutage sw 5.55 ja uuemad. Need on vähem bugised :

                            Eggy: polegi Logomanager mõeldud lpt-flash asja jaoks, vaid F-bus ja COM1

                            doktorms: mis asi see sw versioon 5.45 on?
                            __________________________________________________
                            www.dialab.ee

                            Comment


                              #15
                              tegelt on yks kysimus veel: kust saaks odavalt,umbes 150 krooni eest, osta nokia 3310 mbus kaablit?
                              Et oleks raskem!

                              Comment

                              Working...
                              X