Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Mobiili Datakaabli Adapter LPT(Flash) Fbus+Mbus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Mobiili Datakaabli Adapter LPT(Flash) Fbus+Mbus

    sai omale subjekt soetatud et saaks nokia 5110 uurida.
    kuid kahjuks ei leia ühtegi programmi mis LPT porti tunnistaks.

    soetasin siis omale ülemineku LPT -> COM .
    kuid ikkagi ei saa mitte midagi teha.
    proovitud on igasuguseid programme k.a. nokia logomanager.

    äkki on kaabel vigane ?

    mis teha ?? kas on kuidagi võimalik testida kaabli korrasolekut .

    milles probleem olla võiks ???

    #2
    1. enne kui midagi ostma hakkad võiksid enne kindlaks teha millega tegu (lampi ei tasu neid kaableid teha/osta)
    2. loe siin foorumist veidi vanemaid postitusi
    3. lpt -> com üleminek ?? (miks sul seda vaja on) loogiline, et sellega ei tööta, kui on tehtud lpt pordi jaoks, siis ta sinna ka nii läheb
    4. tee omale selgeks mis on flash kaabel ja mis on datakaabel
    5. proged pole nii tehtud, et paned millisesse porti tahad ja teed mis tahad, iga asi käib nii nagu ta selleks loodud on, mitte nii, et peaasi et arvuti taga ja töötab
    6. RTFM

    hints:
    rolis flasher 4.77
    noktool 1.8
    jne...

    Comment


      #3
      <hr>
      1. enne kui midagi ostma hakkad võiksid enne kindlaks teha millega tegu (lampi ei tasu neid kaableid teha/osta)
      2. loe siin foorumist veidi vanemaid postitusi
      3. lpt -> com üleminek ?? (miks sul seda vaja on) loogiline, et sellega ei tööta, kui on tehtud lpt pordi jaoks, siis ta sinna ka nii läheb
      4. tee omale selgeks mis on flash kaabel ja mis on datakaabel
      5. proged pole nii tehtud, et paned millisesse porti tahad ja teed mis tahad, iga asi käib nii nagu ta selleks loodud on, mitte nii, et peaasi et arvuti taga ja töötab
      6. RTFM <hr>

      uh jutt õige jah aga..
      1.Asi oli nii et sattusin poodi ja nägin neid asju ja müüja ütles ka et sellega saab logosi vahetada jms. teha
      2.vanemad postitused olid enne postitust läbi loetud.
      3.selge.
      4.kui ma nüüd ei eksi siis flashkaabel on softi uuenduse jms. jaoks datakaabel on logode jms. jaoks.
      5.nojah ma otsingi programmi mis töötaks LPT pordis oleva kaabliga ... ei leia .. mobile.box.sk st tirisin ka hunniku programme alla neist ka mitte ükski ei töötand LPT pordis oleva asjaga.
      krt peab vist ise progema selle

      Comment


        #4
        LPT porti käib flasher kaabel softi flashimiseks. Ja vihje juba anti,Rolis Flasher 4.77.

        http://www.hot.ee/gsmman/opetus/ Ja kui oleks vanu teemasi lähemalt lugenud oleks ka seda linki märganud.

        Comment


          #5
          tänud selle eest et viitsite mulle asja seletada
          kuid ma ei tea kas see kaabel ei tööta või mis
          kuid mitte midagi ei juhtu kui rolist kasutada.
          leidsin ka sellise asja nagu knok phoenix see ütleb read phone info katsel erroriks:Cannot prepare phone

          ja noktool on com pordiga ju.

          Comment


            #6
            kust sa selle kaabli ostsid ja palju see maksis ma võin sulle ise tehtud kaabli muua mis funkab mis tüüpi kabla sa ültse tahaksid mul on pakkuda fbus , mbus või flasher kaabel aga otsiku moblale pole mul pakkuda

            Comment

            Working...
            X