Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Nokia Datakaablid ja Flasher Kaablid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Nokia Datakaablid ja Flasher Kaablid

    Kui keegi ei viitsi või ei oska teha flasher või datakaablit siis võin ma neid müüa tee oma pakkumine mul on pakkuda M2BUS, FBUS või Flasher kaablit. (otsikuid mis mobla külge läheb mul pole pakkuda)

    #2
    kas see siin on miski turg v6i foorum?

    >
    hrrp://www.dialab.ee

    Comment


      #3
      Siit mõte: teeks foorumi "Ostan, müün ja vahetan". Kui keegi just aatompommi või linttraktorit müüa ei paku, peaks igati sobilik olema.
      - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
      - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

      Comment


        #4
        kah varjant, aga selleks on v6imalik ju mingi kasutajaga privaatselt vestelda (kui on soovi midagi osta v6i myya)
        :
        hrrp://www.dialab.ee

        Comment


          #5
          äkki oleks vaja teha eraldi foorum just PIC'ide (või ühekivi arvutite/kontrollerite) jaoks
          kus saab rääkida nendega seonduvast: programmeerimine, programmerid, pic skeemid, erinevad pic'id ja kontrollerid ning kõik mis nendega vähegi seondub

          lihtsam otsida hiljem, kui midagi vaja on

          Comment


            #6
            Palju sa flasher kabla eest tahad?

            Comment


              #7
              ET palju siis maxsab??

              A, kui juba fbus ja mbus olemas, kas siis üldse on mõtet osta??

              Comment


                #8
                ei ole mõtet, kui just softi ei hakka vahetama

                Comment


                  #9
                  Mina soovitan küll kõigile noortele flash kaabli osta ja oma moblale lambist igasuguseid exe faile ja pamela andrersoni pilte sisse kirjutada ja pärast kui telefon heal juhul taskulambina veel töötab siis minu telefoni nr on ka kuskil siin olemas ehk hakkab veel töölegi kui õigeid nuppe vajutada
                  "Computers in future may weigh no more than 1.5 tons."(Popular Mechanics, 1949)

                  Comment

                  Working...
                  X