Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

kuda saax saata  kaabilga telefonipeale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    kuda saax saata  kaabilga telefonipeale

    ma ei tea ma olen koba ja algaja aga see ma surfasin netis ringi ja leidsin 1proge,tõmbasin,nii nyyd ongi see saatmis või kaabi wärk kuda see kyll käib milline peab olema kaabel palju see maksab on see tevalopoes kah saada ja millised näevad need otsikud wälja..... ??? ??? ???
    keegi võix ju õpededa :
    Mehed Punk On Elu!

    #2
    Sulle oleks palju lihtsam vastata, kui sa kirjeldaksid probleemi nii, et sellest ka aru saaks. Minule jäi küll täiesti selgusetuks, mida sa teha soovid...
    Kui töötab - ära näpi! (A.Ots)

    Comment


      #3
      Täpsustamata jäi:
      Mis proge?
      Mis Telefon?
      Mida teha tahad?

      Comment


        #4
        Proge on see NOKIA Logo manager.Nii see on nokia logo tegija,et sa teed arvutis logo valmis ja saadad daatakaabilga mobla peale ;D.Seda proget saate tõmmata http://www.zone.ee/nokia3310/down.htm.
        Mehed Punk On Elu!

        Comment


          #5
          selle proge jaoks piisab sul tavalisest mbus või fbus kaablist

          soovitaks siiski fbus'i (logomanager töötab paremini sellega)

          poes on see täiesti müügil DAU-9P on margiks, kuid võid ka küsida mbus/fbus kaablit (soovitan seda mehaanilise lülitiga varianti) see töötab kõigi nokiate peal, kui lisa otsad teha

          poest ostes 150-250
          ise tehes ~60 + telefoni kaabli ots

          Comment


            #6
            Kudzu kas mehaanilisel lüitamisel on mingi eelis eletroonilise lülitamise ees?
            "Computers in future may weigh no more than 1.5 tons."(Popular Mechanics, 1949)

            Comment


              #7
              Eelis on selles, et paljud programmid ei saa selle automaatselt lülituva kaabliga hästi läbi. Manuaalse lülitiga on aga vastavalt lüliti asendile pure fbus-m2bus.

              Comment


                #8
                Kust ma võiksin leida sellise mehhaanise lülitiga mbus/fbus kaabli skeemi? Kas ilma trükkplaadita on seda mõistlik teha?

                Aitäh!

                Comment

                Working...
                X