Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

3310 peale flashi lugemist kirjutab conta. servis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    3310 peale flashi lugemist kirjutab conta. servis

    lugesin 3310 flashi üle ja nüüd ütleb et kontakteeru servisega ja imeiks annab kõik nullid ja muuta ei lase ja sama moodi on kõik sim lukud kinni äkki oskate aidata

    #2
    mis siis ikka tuleb uuesti soft peale panna oskab ikka seda teha kui ei siis ütle

    Comment


      #3
      mismoodi sa seda flashi siis lugesid, et cs läx. äkki ikka kirjutasid? a nüüd olex sul vaja mingi korralik 3310-ne flash sinna kirjutada.

      Comment


        #4
        ma kirjutasin peale olen lugenud ka uut peale aga kasu pole midagi tegelikult tahtsin peale lugeda 3330 softi see keeraski tuksi. Olen muidu uut kirjutanud varem ka peale ja on töötanud aga nüüd ei ole sellest kasu

        Comment


          #5
          sain murest üle oli vaja teha full backup koos eepromiga ja nüüd töötab

          Comment


            #6
            Kas panid originaali tagasi või läks tõesti 3330 käima?
            - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
            - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

            Comment


              #7
              3330 on võimalik panna aga siis vist pidi mingi kivi sees olema mälu vist tavaliselt on 3310 mingi 2mb mälu aga 3330 on 4mb mälu ma ei tea aga suuruste vahe on ja sellepärast ei saagi 3330 softi 3310 peale panna on ka erandeid kus sepad on moblale mälu juurde jootnud ja on ka mingi partii nokia 3310 olnud kus on see mälu suurem mis lubab 3330 softi peale panna aga muidu saab 3310 3315 suvalt teha

              Comment


                #8
                viga oli sul selles, et eepromi osa oli vale mingi 3330 softi keskelt pärit, kuna 3310 on 2MB ja 3330 4MB, kirjutasid lihtsalt eepromi osa valeks

                parandamiseks vaja 3310 virgin flash ja eeprom peale lasta ja ongi korras jälle

                Comment


                  #9
                  Mille poolest erineb virgin flash tavalisest full flashist koos eepromiga?
                  "Computers in future may weigh no more than 1.5 tons."(Popular Mechanics, 1949)

                  Comment

                  Working...
                  X