Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
http://www.elfafoorum.eu/faq.php
See more
See less

Nutitelefoniks Android või iPhone?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: Nutitelefoniks Android või iPhone?

    OS on maitse asi, aga iföönid 8 ja alla ei kannata mingit külma. Kõik, kel need on, siis väljas miinusega mingit kasutamist ei toimu... St reaalset nt jala navigeerimist, pildistamist jms. Tüüpiline on, et pilt tasku kui külmaga vaja õues helistada. Uuemaid ei tea, kas kannatavad.

    Parandus: jutt siis päris külmast, mitte - 5
    viimati muutis kasutaja Cartman; 23 02 2019, 14:46.
    Kui sa ei tea millist telerit või kodukino osta ja kust otsast alustada, siis loe "Teleri ja kodukino ostja ABC-d"
    Videoid kodukino teemadel ja asjade ülevaateid näeb minu Youtube kanalil

    Comment


      #17
      Vs: Nutitelefoniks Android või iPhone?

      Cartmani poolt hea tähelepanek. Viimase suurema külma ajal kogesin sama asja kui 8- seeria "õuna", mis kliendi oma testimiseks näppisin peale display vahetust, üritasin väljas pilte teha, algul toimis, kuid hiljem kui seadme temp. langes, hakkasid anomaaliad, arvasin, et mingi odavama otsa ekraani viga, kuid hiljem arvutiga ühendades, ei olnud pildimaterjal ka korralikult välja tulnud...
      Vanadel mudelitel mida ise kasutan, eriti selliseid asju täheldanud ei ole, saab väljas külmaga kasutada küll ja pildistada. See tükk ise toodab ka päris palju soojust.

      Comment


        #18
        Vs: Nutitelefoniks Android või iPhone?

        Päris huvitav, mul oli 8 eelmine talv kui väljas -10...-20 oli ja pokemone püüdes ei olnud küll mingit probleemi, ainult näpud tahtsid töötamise lõpetada. Meibi siis mäng ise soojendas proset/akut piisavalt.

        Comment


          #19
          Vs: Nutitelefoniks Android või iPhone?

          Kusjuures iPhone 4S-iga kogesin seda 2ra suremist kylmaga. 6 Plus elas ilusasti ja X ka ei ole siiani kalanud. Aga vahest k2is n2rvidele kyll see, et tegutsed v2ljas, teed dokumenteerimiseks pilte ja lihtsalt asi sureb 2ra. Akut oli seal 18% kandis. Ja uuesti pildi ette saamiseks tuli laadima ajada.
          V2ntv6ll on selleks k6ver, et mahuks mootorisse 2ra.

          Comment


            #20
            Vs: Nutitelefoniks Android või iPhone?

            Minu Nokia Lumia telefoni võttis kah -30 kraadi millegiga külm ära.
            Järgmine kord peale välja lülitamist enam käima ei läinud, ütles et telefoni ei saa sisse lülitada.
            MINULE EI MEELDI KUI MÕNINGAD ISIKUD MINU POSTITUSI MUUDAVAD,
            KUI POSTITUS EI SOBI SIIS PALUKS SEE KUSTUTADA !

            Comment


              #21
              Vs: Nutitelefoniks Android või iPhone?

              Valikute maailm.
              Olen kasutanud õuna 4s -ist saati. Siis vahetasin samsunng galaxy s5 ja see android pärast ios oli õudne,
              siis ostsin iphone 6 siis hiljem 7 plus, siis mingi hetk tuli taas lollus peale et proovin androidi, Soetasin Huawei p20 pro. 5 päeva hiljem müüsin maha.

              Android plussid
              - palju rohkem avatud ja saad customaisida nii kui soovid.
              miinused
              - väga avatud platvorm, jääb aeglaseks lõpuks.
              Iphone
              Vastupidav ja robustne, suht lihtne ekraani vahetada, juppe saada odavalt jne.
              Väga töökindel ios. Photos app on (minu meelest) kõvasti parem kui androidis.

              Oleneb maitsest, iphone on kallis aga see eest “it just works” Ja kaamera on iphonel hea,
              teeb reaalseid pilte.

              Iphone saadab Sinu kohta umbes 50 korda vähem info kui android googlele. Vaata palju videosi netis sellest.
              Android saadab ka tagantjärgi kui sul telo lennuresiimis, isegi selle et, istusid autosse, väljusid autost jne.
              Google photos kasutus “licence and agreement” on kirjas et google võib sinu fotosi kasutada tarkvara arendamiseks. Palju kujutlusvõimet pole vaja.

              Lõpuks ikka maitse asi.
              "No one likes a smartass, but everyone loves being one"

              Comment


                #22
                Vs: Nutitelefoniks Android või iPhone?

                Kas te teate, kas on võimalik kuidagi/kusagil proovida kasutada neid? Mingi pikema aja kui lihtsalt paar minutit. Või kus saaks katsetada/õppida ühelt süsteemilt teisele üle minekut?

                Comment


                  #23
                  Vs: Nutitelefoniks Android või iPhone?

                  Kas kellegi tuttava käest ei saa laenata mõneks päevaks ühte nt. sahtlisse seisma jäänud vanemat "õuna"? Need vanemad isendid, 5. ja 6. seeria juba hetkel nii odavad järelturul, hind paarkümmend euri...
                  IO`se õppimine ja kohanemine võtab aega päevakese paar, siis on kõik unepealt selge. Omal käel kogetud teema, ei ole pidanud siiani valikut kahetsema. Enne seda olin täielik Apple vastane, kuna ei teadnud lihtsalt, mis on hea...

                  Comment


                    #24
                    Vs: Nutitelefoniks Android või iPhone?

                    Osta e-poest ja näpi. Eestis nüüd ju ka 14p tagastusõigus.

                    Comment


                      #25
                      Vs: Nutitelefoniks Android või iPhone?

                      Sooviks ka nõu küsida,Samsug X Cover3 v. X Cover4.
                      Telefonina kasutan Samsung GT-C3595,2013 mudel,klapiga variant.Meeldivad tema väikesed mõõtmed.Kuid olen ka nutifoni
                      kasutaja,mudeliks Samsung X Cover3.Kasutan teda kui fotoaparaati,hea autoremondi tegemisi jäädvustada.Foto slaidi-
                      šõud hea sõpradele väljas teha,et näe ostsin omale uue resiiveri.Taskulambi funktsioon on kah tarvilik.
                      Aga on juba ammu väljas Samsung X Cover4.Mind piinab selle ostusoov,parem fotoaparaat,suurem mälumaht,parem aku ja muidugi see ka tarvilik et kui väikese kõksu saab,kohe laiali ei lenda(tugevus/veekindlusklass IP68).
                      Kuid gsmarena lehel kurdetakse tema puutetundlikuse uimasust ja fotoaparaat pidi ka jonnima(teravustab halvasti).
                      Kui nüüd siin mõni oskaks ka arvustada,kui on mõlemat omanud,kuidas vahe on.

                      Comment


                        #26
                        Vs: Nutitelefoniks Android või iPhone?

                        Esmalt postitatud stosoorok poolt Vaata postitust
                        Osta e-poest ja näpi. Eestis nüüd ju ka 14p tagastusõigus.
                        Päriselt on keegi seda võimalust kasutanud?

                        Comment


                          #27
                          Vs: Nutitelefoniks Android või iPhone?

                          Jah mina olen, kuigi pidin mingi A4 lehe täitma miks see mulle ei sobi. Aga kogu raha sain tagasi.

                          Comment


                            #28
                            Vs: Nutitelefoniks Android või iPhone?

                            Mina olen, kasutasin 4 päeva ja viisin tagasi

                            Comment


                              #29
                              Vs: Nutitelefoniks Android või iPhone?

                              Esmalt postitatud Kadri8000 poolt Vaata postitust
                              Kas te teate, kas on võimalik kuidagi/kusagil proovida kasutada neid? Mingi pikema aja kui lihtsalt paar minutit. Või kus saaks katsetada/õppida ühelt süsteemilt teisele üle minekut?
                              proovi siin: http://www.appsimulator.net/apple-ios-9.html

                              Comment


                                #30
                                Vs: Nutitelefoniks Android või iPhone?

                                omal ajal (eelmisel aastatuhandel) kui inimestel ei olnud veel mingisuguseid arvuteid peale laua kalkulaatorite . . .

                                . . . siis võis tulla kaalumise alla tark kalkulaator või ka pihuarvuti https://www.pcmag.com/feature/287254...of-the-1980s/3

                                tänapäeval kus lauaarvutid on odavamad kui ülejäänud (süle-/tahvel arvutid) ja suurema (olemasoleva) riist ja tarkvara toega (ühilduvusega) kui nutiseadmed

                                ei näe ma mingit põhjust miks peaks oma
                                • aega
                                • nägemist (tervis)
                                • närve (liigutuste arv × liigutuste loomulikus × töö(koha/-)keskonna loomulikus-- mis kulub eesmärgi saavutamiseks) (tervis)
                                raiskama et teha seda , mille tegemiseks kulub vähem eelmainitud ressursse , selleks spetsiaalselt kohandatud lauaarvutiga töökohas hoopis kõikuvas ühistranspordivahendis või kõnniteel või kes teab kus veel

                                ...

                                on katsetused VR valdkonnas kus mõtte (aju elektriväja) abil juhitakse elektroonikat

                                -- kuni see tehnoloogi ei ole välja arendatud näen ma nutiseadmete kasutajates vabatahtlikke katsejäneseid kes toovad ohvri oma tervise aja ja eluviisi arvelt et
                                • finantseerida meelelahutustööstuse aktsionäre
                                • ja kui seda (valdkonna arendajate poolt) ära ei unustata siis panustada (väike protsent) ka inimene-arvuti liidese arendusse
                                mul ei ole nii palju vaba aega . . . ja ammugi mitte nii palju , et oodata ära milla see kunagi mingeid reaalseid ja praktikas kasulikke tulemusi annab
                                ________________________________

                                lihtne näide on vikipeediast mingi märksõna otsimine ja trükitud entsüklopeediast millegi leidmine
                                • raamatust on võimalik "diagonaalis lugeda" la seda lehitseda kiirusega mis vastab sinu osavusele
                                • interneti kiirus on piiratud serverite hetke koormusega (viimaste tarkvarauuenduste kombinatsiooni kooskõlaga) ja nutiseadmetel lisaks 4-/5G olemasolu ja reaalse kiirusega
                                  • et (interneti/elektroonilise) lehe/dokumendi keskelt või lõpust midagi lugeda pead ootama kuni dokument sinna maale alla laadib
                                  • kui lisada (tänapäeval tavaks saanud) mitte optimeeritud veebigraafika , mutimeedia ja makroküljendus koos kõrgtaseme koodiga (näiteks) JAVA - "siis võid kõik muud toimetused ära teha enne kui see asi alla laeb ja ekraani selleni saad keritud"
                                  • ma ei saa aru kui arvuti oli 12MHz oli ta (ja ka internet) optimaalse lahenduse tõttu kiirem kui ta on seda praegu 4GHz korral kus süsteem võiks olla 300x kiirem
                                • et ma reaalset edasiminekut siin ei näe võrreldes 1980-ndatega , ?? siis on tegemist arenemisvõimetu tehnikavaldkonnaga ??

                                ma ei näe et ma peaks omalt poolt sellesse arenemisvõimetusse panustama

                                ja seega ei kasuta "nutiseadmeid"

                                Comment

                                Working...
                                X