Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

IMEI määramine telefoni numbri järgi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    IMEI määramine telefoni numbri järgi

    Mul on selline küsimus, et kas mobiili operaatoritel on olemas mingi andmebaas, kust saaks kindlaks teha telefoni IMEI, kui on teada telefoninumber, mis oli kunagi antud telefonile omistatud? Ja ka vastupdi, IMEI järgi telefoni numbrit kindlaks määrata? Ning huvitab veel see, kuidas toimub IMEI järgi telefoni hetke asukoha määramine, kui suur on täpsus?

    #2
    Ega IMEI järgi numbrit ei saagi määrata !
    Telefoninumber sõltub SIM-kaardist, selle võid kuhu iganes telefoni sisse pista ! ;D
    Asukoha määramise täpsust saad kindlaks teha pommiähvarduse katsega !! :-[
    Head susserdamist !

    Comment


      #3
      emt andmebaasides pidi saama veel pool aastat takkajärgi uurida kus telefonis su sim kaart käind on.

      Comment


        #4
        pakun et igal operaatoril on kõnede/sõnumite arhiiv, kus on näha, telef number, imei ja kasutatud mast, kasvõi EV politsei tarvis.

        Comment


          #5
          Andmeid säilitatakse 6kuud ja asukoha saab määrata olenevalt mastide tihedusest kuni 20m-se täpsusega.
          Elektrik läks baari pingeid maandama.

          Comment


            #6
            Mis puutub sellesse andmebaasi kus on kõik saadetud sõnumid ja helistatud kõned sees, siis see on lausa piinlikku täpsusega olemas. Absoluutselt kogu värk mingi kõne kohta! Tean seda paraku omast käest.
            8)
            Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
            indrek@sac.ee, +3725174765

            Comment


              #7
              Selge.

              Comment


                #8
                To intz: kust tead seda ära solvu aga kas oled siis mingi illegaalse värgiga vahele jäänud (moblade häkkimise poolest) või on sult mobla ära võetud ja sa oled politseis sellepärast käinud

                Comment


                  #9
                  Mul oli jah üks suht jama lugu, millel pikemalt ei taha peatuda. Point vaid selles et mina olin ikkagi lõpuks süütu. Aga politseis oli tarvis ikkagi käia ja siis ma nägin nende andmebaasi. Piinliku täpsusega on neil kurat kõik olemas!
                  Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
                  indrek@sac.ee, +3725174765

                  Comment

                  Working...
                  X