Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Pimeda ekraaniga Samsung S6 ligipääs

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Pimeda ekraaniga Samsung S6 ligipääs

    Tere,

    kas on ideid pakkuda kuidas ma saaks musta ja pimeda ekraaniga S6 edge + ekraani mirrordada kuhugi? Ekraani puude töötab, kõnesi saan vastu võtta, USB debugging on ka sees. Oleks vaja aeg-ajalt telefoni seadeid ja menüüsid sättida. Kuna enne ekraani lõplikult pekki minekut ma keerasin screen always on peale siis mul taustavalgus põleb ja see imeb aku kiiresti tühjaks. Oleks vaja maha keerata... samuti oleks vaja maha võtta telefoni lukk. Kui aku tühjaks saab, siis ilmselt pekkis.. ma ju ei näe mis ekraanil toimub ja koodi ei saa sisestada. Kuna mul on nii esi kui ka tagaklaas mõningate mõradega ning raam on ka mõlkide ja mõradega siis remont läheb kallimaks rahaliselt kui asi väärt. Uut telefoni ka veel ei taha, sest pole midagi sellist uut ja huvitavat müügil.

    Hetkel proovitud.
    windows 8. Kies ja Sidesync ei leia telefoni üles. USB-porti ühendades arvuti telot ära ei tunne, piuks käib ja laadima hakkab. Device Managerisse telefon ei ilmu. (Samas üks teine android seade ilmub, kui see ühendada, seega probleem vast ikka konkreetses telefonis). MHL kaablit pole mõtet proovida, s6 ei toeta seda. Bluetoothiga olen telefoni ja arvutit varem paaritanud, faile saatnud edasi tagasi, kuid praegu miskipärast ei ühenda ära, kui panna paarituma.

    Ligipääsu võimalused hetkel
    USB - ei toimi miskipärast. Arvuti ei leia üles. Samas laadimine toimib.
    Wifi - Telefon on kodus olles koduses Wifi võrgus.
    Bluetooth - läbi selle on ühenduses minu Gear S3 nutikellaga. Arvutiga miskipärast ei ühenda ära enam. Telefonisse faile saata ei õnnestu.
    Google konto - selle kaudu saaksin ainult telefoni tühjaks teha ... ?

    Mis võimalused on ? Ideid ? Muidu kuulen küll igalt poolt, et samsungi nii lihtne häkkida ja mendid saavad vabalt telefonidest kõik info kätte jms. jutud. Hetkel olekski vaja siis telefonile ligi saada kuidagi. Olen kuulnud ka mingit juttu sellisest sõnumist milles on mingi kood ja selle saatja saab sinu samsungi telefonile full accessi nii et sa ise ei teagi sellest midagi. Interneti avarustest google abil pole küll kahjuks miskit selle kohta leidnud.. xda -st ka mitte. Ei oska vist õigeid otsingusõnu kasutada ?

    Käisin igast telefoniparandustes ideid küsimas. Nemad tahtsid ainult minu telefoni hirmsasti parandama hakata suure raha eest ja tahtsid andmeid kopeerida mulle väikse raha eest aga seda pole mulle vaja.

    EDIT: USB hakkas mingil määral toimima... Nii Vysor kui ka MOBILedit leiavad telefoni üles, kuid ühendust ei loo. Ma pean telefoni ekraanilt kinnitama, kuid ma ju ei näe mis seal toimub. Suvaliselt näpuga toksides ekraani alumises pooles midagi toimub.. vibreerib vastuseks. Aga ma niiviisi pimesi ei taha toksida. Lülitan veel mingi eluliselt olulise funktsiooni välja vms. Tegin screenshotte ka telefoniga, salvestab need pildina telefoni mällu... kuid ma ei saa kahjuks telefoni mälule ka ligi arvutist.. lihtsalt tühi on kõik, ei kuva sisu.
    viimati muutis kasutaja weardow; 08 m 2018, 00:59.
    Andke andeks mulle minu lollid küsimused
    nagu mina annan andeks teile teie rasked vastused

    #2
    Vs: Pimeda ekraaniga Samsung S6 ligipääs

    Kõige lihtsam tundub olevat laenata teine S6 ja selle pealt vaadata, kuhu vajutada vaja.
    Taustavalguse ja koodi peaks sel viisil maha saama.
    Kui sa ei tea millist telerit või kodukino osta ja kust otsast alustada, siis loe "Teleri ja kodukino ostja ABC-d"
    Videoid kodukino teemadel ja asjade ülevaateid näeb minu Youtube kanalil

    Comment


      #3
      Vs: Pimeda ekraaniga Samsung S6 ligipääs

      Lugedes seda pikka ja põhjalikku postitust jääb siiski segaseks, mida soovitakse.
      Andmeid kopeerida ei soovi, remontida ei soovi, aga sooviks aeg-ajalt menüüs seadeid muuta.
      Mis on selle mõte või on see lihtsalt soov diskuteerida ?

      Comment


        #4
        Vs: Pimeda ekraaniga Samsung S6 ligipääs

        Veel üks mõte... Selle asemel et S6 punnida võib ju 10€ eest mõne nupufoni osta, oleks ekraan ka kust helistajat näeb. Ja aku kestab mitu nädalat.
        Kui sa ei tea millist telerit või kodukino osta ja kust otsast alustada, siis loe "Teleri ja kodukino ostja ABC-d"
        Videoid kodukino teemadel ja asjade ülevaateid näeb minu Youtube kanalil

        Comment


          #5
          Vs: Pimeda ekraaniga Samsung S6 ligipääs

          Esmalt postitatud andruslill poolt Vaata postitust
          Lugedes seda pikka ja põhjalikku postitust jääb siiski segaseks, mida soovitakse.
          Andmeid kopeerida ei soovi, remontida ei soovi, aga sooviks aeg-ajalt menüüs seadeid muuta.
          Mis on selle mõte või on see lihtsalt soov diskuteerida ?
          Enne ekraani surma jäi peale selline funktsioon always on screen.. mis kuvab kella jms. Seetõttu jääb telefonil taustavalgus põlema ja aku tühjeneb kiiresti. See oleks vaja välja lülitada. Samuti on peal ekraaniluku muster(selle saab ajutiselt samsungi findmyphone kaudu maha). Selle tahaks ka jäädavalt maha võtta. Ja noh ega paha ei teeks mõned pildid ka kätte saada telefonist, kuigi see pole enam nii oluline.

          Samuti oleks vaja kasutada aeg ajalt suunamist ja kõnepostkasti .. kuid nutikellalt *200# jms teenusekoodid ei tööta. Ütleb, et ei ole toetatud.

          Proovisin ka adb -ga shelli kaudu ka ja sealt nn. "näeb" telefoni küll, kuid ütleb, et unauthorized.
          Andke andeks mulle minu lollid küsimused
          nagu mina annan andeks teile teie rasked vastused

          Comment


            #6
            Vs: Pimeda ekraaniga Samsung S6 ligipääs

            S6 peaks "Smart View"i kaudu nutitelekaga üsna lihtsalt ühenduma.

            Comment


              #7
              Vs: Pimeda ekraaniga Samsung S6 ligipääs

              "Seetõttu jääb telefonil taustavalgus põlema ja aku tühjeneb kiiresti."

              Saan aru, et oled närvis, aga ei saa aru, miks sa räägid S6 puhul "taustavalgusest" .
              sellel on ju amoled ekraan.

              Comment


                #8
                Vs: Pimeda ekraaniga Samsung S6 ligipääs

                taustavalgus ütlesin seepärast, et keeruline seletada toimuvat täpselt. Aga üritan. Pildi rikkiminek algas sellest, et tekkis keset ekraani horisontaalne helendav peenike triip ... vasakult paremale. Hiljem juba hakkas triibust allapoole jääv valgelt helendama. lülitasin ekraani sisse välja siis siis läks normaalseks.(valge triip jäi). Mõni päev hiljem juba pidin mitu korda sisse välja lülitama, et üldse pildi ette võtaks.. ekraan vilgatas korra ja läks mustaks tagasi. mõnikord klõpsisin sisse-välja nuppu isegi kümneid kordi, et pilt ette jääks. Siis keerasin sealt kuskilt selle screen always on jms peale. aga läks pilt ikkagi mustaks. Praegu aga on nii, et enamus ajast... ekraan on valge.. vahel roheline.. vahel sinine.. kui veidi pusida ja seda on-off nuppu klõpsida saab ekraani mustaks... nüüd on tihtipeale nii kui keegi helistab või mingi muu activity on siis lööb ekraani põlema jälle. kõigepealt tumeroheline mis j´läheb siis järjest heledamaks j´ning sinisemaks kuni lõpuks läheb valgeks. Soojaks ka.

                Sellest ka minu väljend, et taustavalgus.

                vahetevahel. mingitel väga harvadel hetkedel korraks näo´itab õigelt pilti ka.. kuid seda ainult maksimaalselt vist minuti. kahjuks pole selle ajaga jõudnud menüüs asju ära sättida
                Andke andeks mulle minu lollid küsimused
                nagu mina annan andeks teile teie rasked vastused

                Comment


                  #9
                  Vs: Pimeda ekraaniga Samsung S6 ligipääs

                  Mulle jääb see teema jätkuvalt segaseks - vana telefoni sisu bäkkapp on google pilves ja uusi telefone saab poest, millest selline tõmblemine?

                  Comment


                    #10
                    Vs: Pimeda ekraaniga Samsung S6 ligipääs

                    Selline üleminek HDMI-le ja näita pilti monitoril või telekas.

                    Comment


                      #11
                      Vs: Pimeda ekraaniga Samsung S6 ligipääs

                      Esmalt postitatud martinr112 poolt Vaata postitust
                      Selline üleminek HDMI-le ja näita pilti monitoril või telekas.
                      https://www.ebay.co.uk/itm/Best-MHL-...6/112743859760
                      väidetavalt S6 ja uuemad ei toeta enam seda võimalust. Aga see maksis nii vähe et tellisin ära, eks näha ole siis.
                      Andke andeks mulle minu lollid küsimused
                      nagu mina annan andeks teile teie rasked vastused

                      Comment


                        #12
                        Vs: Pimeda ekraaniga Samsung S6 ligipääs

                        See MHL vidin on käes ja on käes ka uus ekraan. Juba paigas ka telefonil.
                        Andke andeks mulle minu lollid küsimused
                        nagu mina annan andeks teile teie rasked vastused

                        Comment


                          #13
                          Vs: Pimeda ekraaniga Samsung S6 ligipääs

                          Kas see MHL vidin toimib selle telefoniga?

                          Comment

                          Working...
                          X