Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Vilkuv SMS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Vilkuv SMS

    Tere
    Tahtsin ühe programmiga (selle saate siit www.hot.ee/emmibox/flashmsg.zip) vilkuvat smsi salvestada oma nokia 5110 peale aga mobla ütleb ainult Lisaseade ühendatud ja programm ütleb et sms salvestatud ehk teab keegi mis teha selllise probleemi puhul ja äkkia on kellegil pakkuda mõnda teist progret millega saab vilkuvaid smsi teha ja salvestada mobla simmile ???

    #2
    seal soomalste nuukiaworldis oli siuke proge olemas
    Kui töötab - ära näpi! (A.Ots)

    Comment


      #3
      seda ma tean ise ka aga see progre ei taha neid smse salvestada simile

      Comment


        #4
        dataSuite installitud?

        Comment


          #5
          on küll jah

          Comment


            #6
            nokia softi annab veidike modifitseerida nii, et saad kohe mobiiliga vilkuvaid kirjutada
            ntx mingi märgi alla mida sa ei kasuta (tagurpidi ? ja !) on see võimalik panna

            peale datasuite installimist peaks sul olema mingi virtuaal com port (vaata control panelist), flasfsms'i puhul kasutagi seda virtuaal porti, otse com pordiga ei saa, ainult läbi nende virtuaal pordi driverite.

            Comment


              #7
              mul on kõik paika pandud programm muidu niimodi saatis et läbi mobla 2.5krontsi kohe lännu aga ma tahan smsi simile salvestada

              Comment


                #8
                nokia softi annab veidike modifitseerida nii, et saad kohe mobiiliga vilkuvaid kirjutada
                ntx mingi märgi alla mida sa ei kasuta (tagurpidi ? ja !) on see võimalik panna
                Äkki räägiksid sellest lähemalt, või annaksid mõne lingi?
                Shadowman has spoken.

                Comment


                  #9
                  Mul selle progega sama lugu!Kirjutad messi valmis aga ära ei saada.Teiste programmidega kõik töötab.
                  Mis värvi lähevad saiad kui neid mudida?

                  Comment


                    #10
                    kas sa proovid saata kohe või salvestada minul salvestada küll ei saanud ütleb ainult et lisaseade ühendatud või midagi sarnast(mobla viskab selle kirja ette) ??? on vist ka teisi tarkvarasid olemas millega saab seda teha on kellegil midagi pakkuda

                    Comment


                      #11
                      sain asjale pihta kui kasuda flashmsg siis kui salvestad smsi siis see läheb kirjutatud smside juurde ise ka mõtlesin et kuhu siis need smsid muidu lähevad aga datasuite peab istallitud olem sate selle siit www.hot.ee/gsmman/datasuite2.0.exe

                      Comment

                      Working...
                      X