Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Nokia 3310 datkaabli otsik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Nokia 3310 datkaabli otsik

    Ega keegi ei tea kust saaks 3310 datakaabli otsikut mis läheb aku alla või on seda keegi ise järgi teinud ja kui keegi müüb seda siis kui kallilt ???

    #2
    Varem olid sellised asjad Tevalos müügil: põhiklots, kuhu teised juhtmed külge käivad ~200 raha
    ja igale telefonile vastav juhe ~150 raha
    Kui mälu ei peta
    Head susserdamist !

    Comment


      #3
      Seega lihtsa liitmisega saame 150+200=350eek
      Aga no tegelt on asi veits odavam mina võiks oma kaabli näiteks 250.- eest ära anda.
      "Computers in future may weigh no more than 1.5 tons."(Popular Mechanics, 1949)

      Comment


        #4
        kaablit ma küll ei taha ainult otsikut soovin aga ehk saad mõned pildid saata kuidas see otsik välja näeb teeks vast ise ka selle valmis ???

        Comment


          #5
          otsikut ise valmis teha? Ainuke võimalus selleks on ilmselt see kui saad kuskilt need imepeenikesed vedruga klemmid ja originaal pistiku järgi vormi valad. Ma juba proovisin, aga ei kukkunud kõige parem ja ilusam välja. Pärast paarikordset kasutamist lendas üks klemm nagu rakett minema. Siis seadin sammud Gonsiori 21 ja ostsin selle pistiku 70.- eest. Nüüd töötab kõik.
          "Computers in future may weigh no more than 1.5 tons."(Popular Mechanics, 1949)

          Comment


            #6
            kus see pood asub ja kas tartus seda ka müügil pon

            Comment


              #7
              ei tallinnas ainult, aga sealt saab webi kaudu ka osta.
              "Computers in future may weigh no more than 1.5 tons."(Popular Mechanics, 1949)

              Comment


                #8
                mis selle webi aadress on ???
                ja ma lugesin tevalo tootekataloogist et MOBIILI DATAKAABLI ADAPTER NOKIA 3310 (M+F) maksab 180krontsa >ja MOBIILI DATA PISTIK NOKIA 3310 170krooni :-/mis vahel neil on ma ei saa aru ning palju läheb postikulud kui tellida ???

                Comment


                  #9
                  "adapter" nime all peaks olema datakaabel (mbus+fbus) (võimalik, et koos pistikuga)

                  "pistik" nime all ongi ainult pistik, see mida sa just osta tahtsid


                  miks datakaablil ja ainult pistikul nii väike hinnavahe on ?
                  seda ei tea. võibolla on datakaabel müügis ilma pistikuta vms

                  Comment


                    #10
                    kuule jakim mis selle Gonsiori 21 poe webi aadress on ???

                    Comment


                      #11
                      Gonsori 21 on Oomipood, www.opood.ee
                      Kui töötab - ära näpi! (A.Ots)

                      Comment


                        #12
                        GSM pistik Nokia-3310 NKCO 33 maksab 70 kümpi mis seal on GND Fbux tx ja rx ning MBUS otsikud ka olemas vä ???

                        Comment


                          #13
                          ja plaju see saatmiskulu on ???

                          Comment


                            #14
                            Saatmiskulu on kuskil 40-50 raha

                            Comment


                              #15
                              päris kirves ma vast aga ega keegi ei tea kas a-kaablis seda müügil pole või ehk keegi müüb seda otsikut tartus

                              Comment

                              Working...
                              X