Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Aku laadimise pinge

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Aku laadimise pinge

    laen li-polymer akusid 4,2086V pingega ning tekkis küsimus, et kas too pinge on neile õige ? Akud ise Note 3 3200mAh .

    #2
    Vs: Aku laadimise pinge

    Oleksid võinud pealkirjas mainida, mis tüüpi akut laed. See-selleks - li-po kannatab kenasti ka pikaajalist 2% ülepinget, mida sinul 4,2 voldiga pole. Su mõõteriista näitu peale kolmandat ja neljandat koma kohta ei võta tõsiselt - või on sul miski militaar või Metroserdi sertifikaadiga pingemõõtur?
    Digital is like formaldehyde, first it kills the music, then it stores it forever.

    Comment


      #3
      Vs: Aku laadimise pinge

      mul on velleman DVM2000 tester mis maksis 400€ seega ma eeldan et mitte selline 15€ junn. Kui aga minu 4,20 V ei ole mingi probleem siis elan sedasi rahulikult edasi ja sellega saab sisuliselt teem lõppenuks kuulutada kui kellelgi ei ole teab mis maailm üüratuid tarkuseid öelda.

      Comment


        #4
        Vs: Aku laadimise pinge

        Neljandat numbrit pärast koma võiks uskuda sellisel mõõteseadmel:
        http://hparchive.com/
        https://worldradiohistory.com/index.htm

        Comment


          #5
          Vs: Aku laadimise pinge

          Li-ion 3.7V akudele ~4.2 norm
          Li-po vist ohtlikumad akud kuna energiasisaldus suurem.
          Peab jälgima ka laadimis amperaazi et ei sätiks suurt pinget kohe tühjalt peale.

          Comment


            #6
            Vs: Aku laadimise pinge

            On veel uued nanotehnoloogiaga akud mida telefonides kasutadakse. Nende max pinge on 4,35V. Seega alati tasuks see tootja paber ymbert maha kiskuda ja uurida kes originaalis akusid toodab. Neid pole väga palju ja üldiselt specid saada.
            Modelleerimises ja tootmises kehtivad:
            1. Avariikindel vooluring lühistab kõik teised.
            2. Transistor, millel on kiiresti toimiv kaitse, säästab kaitset, sulades kõigepealt ise.

            Comment


              #7
              Vs: Aku laadimise pinge

              Ma arvan et kui ma enda ümbrise maha võtan on all täiesti sile must plastik kest seega kes tegelikult on aku tootja olnud seda ma teada ei saagi.

              Comment


                #8
                Vs: Aku laadimise pinge

                Plastik kestas akusid ei toodeta. See on mobla tooja poolne lisand. Element ise on AL v teras korpuses. Kui tahad orig asja kasutada siis vb leiad vana või katkise mida lammutada. Teine varjant on otisda tel ja mõõta mis pingeni tõuseb kui orig aehelas laadida. Jäiga korpusega on üldiselt vanema generatsiooni omad. Uuemad nii polümerid kui ioon Al fooliumis.
                viimati muutis kasutaja murphy; 19 m 2017, 15:06.
                Modelleerimises ja tootmises kehtivad:
                1. Avariikindel vooluring lühistab kõik teised.
                2. Transistor, millel on kiiresti toimiv kaitse, säästab kaitset, sulades kõigepealt ise.

                Comment


                  #9
                  Vs: Aku laadimise pinge

                  Sülearvuti akupakid kui lammutada on tavaliselt näha küll elementidel mudel mille järgi infot leida aga mobiili omad võivad olla ka custom akud et igale mudelile oma vms.

                  Comment

                  Working...
                  X