Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Motorola Test kaart

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Motorola Test kaart

    Tere
    Selline küsimus et kas keegi on sellega tegelenud ise mõtlesin seda ka teha ???

    #2
    Ma ei tea kas see on õige asi aga siin on mingi motorola sim kaardi süsteem.http://tacashi.tripod.com/gsmhack/gsmhack.htm

    Comment


      #3
      täks aga tean juba seda kodukat ;D

      Comment


        #4
        Kunagi sai taoline asi küll valmis ehitatud aga mitte
        nii lihtne aga max232 kivi peal.
        Ja siis sai küll neid kellasid ja insenerimenüüsid
        sinna Motorola mobiili sisse tekitada

        Comment


          #5
          kuule ega sa ei tea kuidas motorola T180 kella peale panna olen kuulnud et saab TEST kaardiga ja mingi koodiga ning selle test kaardiga sai vist ka startup logosid või midagi sarnast muuta oskad midagi selle kohta ütelda

          Comment


            #6
            Motorola T180 ei saa kella, vähemasti välise torkimise juures! See on kindel ja testitud. Üks service firma ka hõiskas, et paneme paneme, 100.- jne, aga millegipärast kukkusid pange :P
            Testkaardil ja testkaardil on vahe, vanad motikad on võimalik kõik operatsioonid teha testkaardiga. Uuemad(ka T180) ei aita test kaart...sõltuvalt protseduurist on tarvis ka Emmi või RoEmmi boxi
            __________________________________________________
            www.dialab.ee

            Comment


              #7
              olen netis lugenud foorumitest et paned kaardi sisse toksid koodi ja ongi olemas aga kui Emiboxiga siis ehk on sul mõni tõõtav skeem pakkuda

              Comment


                #8
                Selle koodi sissetoksimisega on nii, et kui vaja vanemaid motikaid teha, siis oled asjast õigesti aru saand ja nii see ka on
                Uuematel pole asi nii lihtne, eks muidugi ole ka neile olemas 'clip'id aga siiski see pole testkaart eksole.
                Emmi töötava boxi suhtes pole probleemi, sest skeemid on enamasti kõik töötavad, mis netis üleval, ainuke asi, mis tekitab peavalu, on skeemil oleva EEpromi sisu. Kuid, viirus foorimist tegeleb asjaga, ehk oskab aidata
                Ise ei võtaks seda tööd ette, kuna motorola on minujaoks sõimusõna
                __________________________________________________
                www.dialab.ee

                Comment


                  #9
                  aga kuidas on siis nende startup screenidega mul sõbral V2288 tahaks tal selle pildi ära muuta oled sellega tegeln

                  Comment


                    #10
                    ou god, no way See on selline kole teema Eriti lahe on see, et need logod ja helinad jne on popp teema Kuigi jah, kui logotada jne tahetakse, ma ei saa aru miks siis omale peab just motorola soetama? Nokia is the best for that
                    __________________________________________________
                    www.dialab.ee

                    Comment


                      #11
                      nojah eks see motorola kõige paremei ole menüü poolest ja välimusest ka aga sõbral asi oli too loopis teisi selle moblaga ei juhtund asjaga midagi vastupidavad aga sellegipoolest ei taha sellist saasta endal muidu Siiemns aga midagi head see ka pole ei saa isegi sisse helistatud numbreid näha (fakk)

                      Comment


                        #12
                        See on Simens A35 probleem
                        Simens on väga hea, parem isegi kui nokia oma töökindluse poolest...
                        Seeriad on aga nagu Mercedes: A, C, M, S
                        Ja ise tead, A on kõige nõrgem vmt Milleks sulle 'konditsioneer' kui ei taha maksta? :P
                        __________________________________________________
                        www.dialab.ee

                        Comment


                          #13
                          sain mingi softi millega saab netmonitori peale panna vaatan kas tõõtab siis ütlen kuidas asi funkab

                          Comment


                            #14
                            kuule ega sa ei tea kuidas motorola T180 kella peale panna olen kuulnud et saab TEST kaardiga ja mingi koodiga ning selle test kaardiga sai vist ka startup logosid või midagi sarnast muuta oskad midagi selle kohta ütelda
                            Kella vist ikka ekraanile tekitada saab aga T180 sees
                            polnud kvartsi panemiseks kohta,niiet kell ekraanil on
                            aga ei käi :'(

                            Comment


                              #15
                              ära aja jama mul sõbrla oli t180 pandi pos 150 krontsa eest peale ja asi tõõtas normaalselt vibra süsteem pandi ka aga proovisime ostsime 25 krontsa eest t192 vibra aga ei hakkand asi tõõle kell muidu tõõtas ei tinutatud midagi külge on muidu kellegil üldse pakkuda mõni test kaarti skeem mis ikka tõõtab

                              Comment

                              Working...
                              X