Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Probleem Honor 4x kontaktifotodega

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Probleem Honor 4x kontaktifotodega

    Probleem selline, et soovin lisada telefonis Honor 4x oma osadele kontaktidele foto, et kui see kontakt helistab, siis kuvab tema pildi. Uue Honor 4x telefoniga see kuidagi ei õnnestu mul millegipärast. Kopeerisin oma SIM kaardil olevad kontaktid telefoni mällu, lisasin telefoni mällu ka fotod. Iga foto eraldi seadistasin kontaktifotoks. Kontaktide listis ilusti on näha kontaktil foto, kuid kui ise helistan või kui mulle helistab see kontakt, siis telefon tema fotot ei kuva millegipärast. Eelmiste android telefonidega (Samsungid) seda probleemi olnud ei ole. Tean, et kontaktid ja fotod peavad olema salvestatud telefoni mällu, mul on, kuid ikka ei toimi. Märkasin, et kõik väljuvad ja sisenevad kõned tulevad SIM kaardile, ei tea, kas see määrab midagi, ei oka ümber ka muuta, et nagu telefonile tuleks. Oskab ehk keegi aidata?

    #2
    Vs: Probleem Honor 4x kontaktifotodega

    Kas numbrid on nüüd kaardil ja telefonis mõlemal?
    Vali seadetest et ta ainult telefonis olevaid numbreid kuvaks / kasutaks.
    Mul oli kunagi sarnaseid probleeme (isegi helistaja nime ei näidanud), kui numbrid ja kontaktid topelt olid.

    Comment


      #3
      Vs: Probleem Honor 4x kontaktifotodega

      Telefonis on jah nii SIM kaardil kui ka telefonis olevad numbrid ja mul ongi seadetest valitud, et ta ainult telefonis olevaid numbreid kuvaks, kuid ikka ei tule seda kontaktipilti. Panin tähele, et kui kõne sisse tuleb või kui mina helistan, siis telefon kasutab ikka SIMi kontakte.

      Comment


        #4
        Vs: Probleem Honor 4x kontaktifotodega

        Kui mõlemas on täpselt samad kontaktid, siis proovi ühel kõik ära kustutada. Näiteks kaart tühjaks. Ja vaata mis siis teeb

        Comment


          #5
          Vs: Probleem Honor 4x kontaktifotodega

          Isegi kui siis asi toimib, siis ikkagi pole see ju lahendus, mul vaja et SIM kaardil oleks ka ikka kontaktid olemas...

          Comment


            #6
            Vs: Probleem Honor 4x kontaktifotodega

            No mis teha, nii see mõne telefoniga on. Võta või jäta.
            Kui tahad et sim-i peal oleks, siis kustuta telefonist ära.

            Comment

            Working...
            X