Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

Eestikeelne T9 sõnaraamat Nokiale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Eestikeelne T9 sõnaraamat Nokiale

    Ei tea, kas mõnel nokia telefonil selline asi on? Tahaksin enda telefonile panna, aga seda pole vist olemas? Lihtsam oleks mõne teise telefoni küljest võtta, kui ise tegema hakata.
    Siis veel teine küsimus, kui esimene negatiivse vastuse saab:
    Äkki keegi teab mõnda softijuppi, millega lihtsalt T9-t muuta saab. Teeks mõne teise keele eestikeelseks ümber mingi wordlisti abil. Hex Editoriga on natuke jama sellist asja tegema hakata.
    Võibolla mu mõte on liiga utoopiline ja väga raske teostada. Igatahes ootaks tarkade moblameeste kommentaare.
    Shadowman has spoken.

    #2
    Minu teada pole ühelgi moblal, mitte ainult NOKIA-tel eesti keeles T9 paketti - liiga väike tarbimine, keegi ei viitsi tõlkida :'(
    Head susserdamist !

    Comment


      #3
      Minu teada ka mitte - eesti keele tõlkimise teeb raskeks liiga paljude käänete olemasolu.Läheb keeruliseks.
      Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
      indrek@sac.ee, +3725174765

      Comment


        #4
        Minu teada ka mitte - eesti keele tõlkimise teeb raskeks liiga paljude käänete olemasolu.Läheb keeruliseks.
        No ei tea, ega näiteks soomekeelne eriti raskem pole. Muidugi on Soomes kõvasti rohkem inimesi ja Nokia ka Soome firma, aga keerulisuse mõttes suurt vahet pole.
        Minuteada on asi käänetega (võin ka eksida)ruumi kokku hoidmiseks lahendatud nii, et sõnaraamatus on salvestatud kõik käändelõpud, mida siis suvalistele sõnadele on võimalik otsa väänata. Samas peavad vähemalt esimesed kolm käänet ikkagi iga sõna kohta eraldi olema.
        Ma lootsin just, et äkki mõnel uuemal nokial on eestikeelne T9 olemas, et siis saaks sealt asja endale ümber flashida. Aga noh, kui ei ole, siis pole midagi teha.
        Shadowman has spoken.

        Comment


          #5
          Möhhh? Kas siis on raske trykkida? Mina kui ka inglisekeelset SMS trykin, ei kasuta kunagi T9 ennetavat sisestust, see imeb vilinal 8)
          __________________________________________________
          www.dialab.ee

          Comment

          Working...
          X