Teade

Collapse

Foorumi reeglid.

Foorumi reeglistik on uuendatud. Palume tutvuda ja arvesse võtta.
See more
See less

datakaabel ! HÄDASTI ABI VAJA !!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    datakaabel ! HÄDASTI ABI VAJA !!

    oststsin poest 3310 datakaabli, sellel pole vahelüli, ja siis ostsin ühe flasheri kiibi ka, nüüd ei tea kuidas seda kaabli otsa ühendada, kuhu ma peaksin ühendama sellised juhtmed:
    +5v
    Mbus
    TX
    RX
    GND
    Btmp

    flasher on ise tehtud, kiivi teises otsas on printeri pordi pistik, aga need juhtmed mis käivad datakaabli külge, neid ei tea kuhu ühendada

    #2
    minu teada printeri pordi asi on flashimiseks
    kas tahad flashida või nt. helinaid ja pilte vah?
    Seal kus suitsu, seal ilmselt tinutatakse..

    Comment


      #3
      nagu ma aru saan sis sa tahad teha tavalisest kablast flasherit? see kuhu mis ühendada oleneb kivist, ja mingi skeem ka asjal on? et nagu töötab ka teoreetiliselt ve?

      Comment


        #4
        3310 flashimiseks läheb tarvis sul:

        Mbus
        TX
        RX
        GND

        Kuidas need pistiku külge ühendada:
        www.google.com ja otsingusse siis Pinout by Bruce.
        __________________________________________________
        www.dialab.ee

        Comment


          #5
          tahan asja flashimiseks jah, aga selline probleem on et mul pole vahepeal neid PS2 otsasid, ja seega pean kaabli lihtsalt pooleks lõikama? ja kuidas ma siis teada saan millised neist on õiged juhtmed?

          Comment


            #6
            Võtad testri ja mõõdad takistust Kui testrit pole siis lõhud kaabli laiali ja saad juhtmevärvi järgi teada, mis juhe mis otsa alla läheb.. Nagu 3310 Pinoute on kõik kohad täis ja ei tohiks probleemi tekkida. Peale selle soovitan mingi pistikute süsteemi sinna vahele aretada, sest see juhtmete kerimine muutub ikka jõhkralt tüütuks.

            Comment


              #7
              mis värvi juhe on siis milline?

              Comment


                #8
                Kollane on RX, Sinine on TX, Roheline on GND ja Lilla on Mbus :P
                Vaene telefon, viimasest päris kahju, kui keegi talle "midagi" külge paneb.

                Peace, and peace one more time
                __________________________________________________
                www.dialab.ee

                Comment


                  #9
                  lõikasin kaabli pooleks, aga seal on aint kolm juhet :huh: must sinine ja valge kuidasmoodi siis nüüd seda ühendada võimalik on? kui üldse on? aa ja moblasse mineva otsa küljes on veel lüliti Mbus/Fbus :unsure:

                  Comment


                    #10
                    teine võimalus on et ostan selle moblakülge mineva otsa ja panen sinna külge selle flasheri, aga milline juhe millise otsa külge?

                    Comment


                      #11
                      siin on otsast pilt ka äkki on abi pilt

                      Comment


                        #12
                        Äkki süübid veidi mobiiltelefoni kaablitesse?
                        Nende ehitusse?
                        Andeks, aga juhtme värvijärgi soov kaabel kokku panna on utoopiline.
                        Mõtle, enne kui rapsid Abiks tuleks ka mõni elektroonikaga kokku puutund inimene...
                        __________________________________________________
                        www.dialab.ee

                        Comment

                        Working...
                        X